הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
unitedprint.com SE

unitedprint.com נבחרה כאחת המעסיקות המובילות בגרמניה

חנות הדפוס המקוונת מככבת בסקר שנערך על ידי FOCUS, Xing and Kununu

3/2/2014 08:40

רדבויל, גרמניה – (Business Wire) – סקר של FOCUS בקרב כ-20,000 מועסקים בחר ב-SE   unitedprint.com  הממוקמת ברדבויל שליד דרזדן, כאחת מהמעסיקות המובילות בגרמניה. חנות הדפוס המקוונת אף סיימה בין חמש המעסיקות המובילות בסקטור שלה.


עבורunitedprint  בחירה זו מהווה הכרה רבת ערך על שנים רבות של מחויבות לפיתוח החברה ובנוסף מאשר את מאמציה להכרה הולמת של שביעות הרצון של עובדיה. תוכניות הבריאות והפנסיה המקיפות של החברה, יחד עם תנאי עבודה אופטימאליים הינם פופולאריים ביותר בקרב עובדי unitedprint.


זוכת פרס החדשנות בתעשיית הדפוס בגרמניה ובעלת 500,000 חברים בפייסבוק

יתרה מזאת, מאז רכשה את חברת Infowerk Pionier GmbH מנירנברג ב-1 בינואר, הזוכה העכשווית של פרס החדשנות בתעשיית הדפוס בגרמניה, הגיעה הרשת הסקסונית לכ-500,000 חברים בפייסבוק.


החברה הטובה ביותר למתמחים בשנת 2013

להתפתחויות החיוביות יש עדות גם בתחום המתמחים, שעבור תחום זה קיבלה   unitedprint פרס מ- IHK Dresdenעל הצטיינותה כאחת בחברות הטובות ביותר עבור מתמחים: בשנה שעברה, באוקטובר, אחת מהמתמחות ב- unitedprintבתחום עיבוד טכנולוגיית הדפסת מדיה לא רק שסיימה את התמחותה המקצועית אלא גם נבחרה כמתמחה הטובה ביותר על ידי Chamber and Federal State. גם השנה כישרונות חדשים יכולים לפנות להתקבל להתמחות בחנות הדפוס המקוונת בתחומי התמחות כגון טכנולוגיית הדפסת מדיה, עיבוד טכנולוגיית הדפסת מדיה, מומחה IT בפיתוח אפליקציות, עיצוב דפוס דיגיטלי והדפסת מדיה (התמחות בעיצוב והנדסה) וניהול תעשייתי, וכן קבלת תואר בוגר ((Bachelor's degree בהנדסה (מומחיות בטכנולוגיית מידע).


Unitedprint.com SE, על שלל מותגיה – print24, easyprint, unitedprint, firstprint, getprint, ו printwhat, היא בין המובילות העולמיות בתחום ההדפסה המקוונת. החברה מציעה ללקוחותיה עלונים באיכות גבוהה, פוסטרים, גלויות, חוברות, כרטיסי ביקור נייר מכתבים ועוד, זמן משלוח קצר ומחירים נמוכים. לחברה מעל 700 עובדים הפועלים מסביב לשעון באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר על שטח ייצור של מעל 10 אלף מ"ר, והיא פרושה ב 26 מדינות בכל רחבי העולם – אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קנדה, סין, צ'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, שוויץ, בריטניה וארצות הברית.

 

המקור: unitedprint.com SE
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
unitedprint.com SE
Maria Lehmann
Tel. +49-351-27225388
Fax +49-351-65633500
maria.lehmann@unitedprint.com
www.unitedprint.com