הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
SES

חברת SES מיישמת את אסטרטגיית הצמיחה שלה בתכניות להשקעה בלוויינים חדשים

18/2/2015 10:40
לוקסמבורג --(BUSINESS WIRE)— חברת אס אי אס  (NYSE Paris:SESG) (LuxX:SESG) מיישמת את אסטרטגיית הצמיחה עליה הצהירה עם רכישתם של שלושה לוויינים חדשים: SES-14, SES-15  ו-SES-16/GovSat. כל הלוויינים החדשים ישוגרו לחלל ב-2017.

כפי שנודע ב-16 בפברואר, הזמינה SES שלושה מלווייני הדור הבא: SES-14, SES-15  ו-SES-16/GovSat, שהאחרון שבהם הוזמן בשיתוף ממשלת לוקסמבורג ובמסגרת יוזמה משותפת בשם LuxGovSat.

הלוויינים עתידים להיעזר בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום החלל ולהביא לביצועים מיטביים ולנצילות מקסימלית. כמו כן, יאפשרו הלוויינים ל-SES לספק מענה לצרכים המשתנים במהרה של שווקים הצומחים ללא הרף, ש-SES ממוצבת בהם היטב. את הלויינים ייצרו Airbus Space and Defence, Boeing ו-Orbital AKT בהתאמה. עם ההזמנות החדשות, עולה לשבעה מספרם הכולל של לווייני SES הנמצאים כעת בתהליכי רכש. ראוי להדגיש כי ששה משבעת הלוויינים מתוכננים לספק קיבולת נוספת.

"ספינות החלל החדשות יתמכו בצמיחתנו ויוסיפו קיבולת ניכרת ורבת עוצמה לכל אנכי השוק האסטרטגיים המרכזיים: וידיאו, מידע, מוביליות וממשל," אמר כרים מישל סבאג, נשיא SES ומנכ"לה והוסיף: "שלוש השקעות בצי הלוויינים, שכולן כלולות בתחזית ההוצאה ההונית של SES, מאפשרות לנו להעניק היצע שירותים ייחודי בשווקי היעד שלנו ולהכשיר את הקרקע לצמיחה מתמדת. השקעות אלה יאפשרו לנו לספק מענה לפוטנציאל המשמעותי הטמון במספר רב של אזורים ומגזרי שוק בעלי פעילות ענפה, ובכללם שירותי ה-DTH (שידורי לוויין ישירות לבית) באמריקה הלטינית, שירותי המוביליות במגזרי התעופה והים ביבשות אמריקה ובאזור הצפון אטלנטי ופתרונות חזקים מקצה-לקצה עבור ממשלות ומגזרי ההגנה והביטחון."

SES-14 ו-SES-15 הם שני לוויינים היברידים רבי עוצמה הנעזרים בתחומי התדרים Ku ו-Ka, (כאשר SES-14  נעזר גם בתחום התדרים C) באמצעות טכנולוגיית HTS (אספקה של נפחי תקשורת גבוהים) עם אלומות רחבות. שני הלוויינים מסתמכים על הנעה חשמלית בלבד, המשפרת את נצילותם הכלכלית באורח ניכר הודות לשיפור במטע"ד (המטען הייעודי) הניתן לנשיאה. השיפור מתאפשר בשל הפחתה במסת הדלק בלווין.

SES-16/GovSat הוא לווין רב-משימתי מתקדם ופורץ דרך עם אלומות רבות עוצמה בכוונון מלא הנדרשות למשימות ממשלתיות. LuxGovSat, יוזמה חדשה ומשותפת ל-SES ולממשלת לוקסמבורג, היא זו שתחזיק בבעלות על הלווין ותפעיל אותו.

בהמשך דבריו ציין כרים מישל סבאג: "השקעות אלה בצי הלוויינים מרחיבות את יכולתנו להשיב לדרישה הגבוהה לקישוריות במספר אזורים ומגזרים חשובים. הן מאפשרות לנו להשיק קשת שלמה של הצעות אטרקטיביות בתחום פלטפורמות הוידיאו והפצתו ובכל הנוגע לשירותי מידע, מוביליות וממשל תוך התמקדות בלקוחותינו הגדולים במגזרי התעופה והים, שצברו מעמד מוביל בעולם. נוסף על כך, מדגישות ההשקעות את בטחוננו בדרישה הגבוהה ובפוטנציאל הצמיחה הקיימים בשווקים עולים ובשלים כאחד. עוד יצוין כי השקעות אלה מספקות בסיס ליצירת שילוב ייחודי של ממש בין צי הלוויינים הגאוסטציונריים (GEO)שבבעלותנו  לבין צי הלוויינים של O3b. צי זה נע במסלול הלווייני הבינוני (MEO) ו-SES מחזיקה בבעלות על 45 אחוזים ממנו."

עקבו אחרינו ב:

טוויטר: https://twitter.com/SES_Satellites

פייסבוק: https://www.facebook.com/SES.YourSatelliteCompany

יוטיוב: http://www.youtube.com/SESVideoChannel

בלוג: http://en.ses.com/4243715/blog

תמונות וסרטונים מופיעים בקישור הבא: https://extranet.ses.com/18706236/pictures

מסמכים עסקיים (White papers) מופיעים בקישור הבא http://www.ses.com/18681915/white-papers

אודות SES

SES  היא מובילה עולמית בתחום הפעלת הלוויינים, המחזיקה בצי של יותר מ-50 לוויינים הנעים במסלול גיאוסטציונרי. החברה מספקת שירותי תקשורת לוויינית לערוצי שידור, לספקי תוכן ושירותי אינטרנט, למפעילי רשתות תקשורת סלולריות ונייחות וכן לארגונים עסקיים וממשלתיים ברחבי העולם.

SES  דוגלת בקשרים עסקיים ממושכים, בשירות באיכות גבוהה ובמצוינות בתעשיית השידור. צוותיה האזוריים של החברה מתאפיינים בגיוון תרבותי, ממוקמים בכל רחבי הגלובוס ופועלים בצמידות ללקוחות כדי לענות על דרישותיהם הספציפיות בכל הנוגע לשירות ולרוחב פס לווייני.

לחברת אס.אי אס (NYSE Paris:SESG) (LuxX:SES) בעלות משותפת בחברות Ciel מקנדה ו- QuetzSat  ממקסיקו, בנוסף לשותפות אסטרטגית בחברת ההזנק O3b Networks שעוסקת בתשתיות לוויין. פרטים נוספים באתר האינטרנט בכתובת   www.ses.com

המקור: SES

לצפייה בהודעה בשפת המקור

http://www.businesswire.com/news/home/20150217000000/en

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
SES S.A.:
Markus Payer
Corporate Communications
Tel : +352 710 725 500
Markus.Payer@ses.com