הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
SES

החברות SES ו Red Bee Media - מציגות שירות מוביל להקלטה מרחוק באמצעות לוויין ומכשירים ניידים

9/9/2012 12:00
ועידת IBC2012

לוכסמבורג --(BUSINESS WIRE)-- החברות (SES (Paris:SESG)(LuxX:SESG ו- Red Bee Media הציגו היום שירות מוביל להקלטה מרחוק עבור מכשירים לקליטה של שידורי לוויין. SatRecord הוא שירות חדש להקלטה של שידורי טלוויזיה בלוויין, אשר יציע לצרכנים גמישות ויכולת להקליט את תוכניות הטלוויזיה האהובות עליהם, באמצעות מכשירים שמחוברים לאינטרנט דוגמת מחשבי PC, מחשבים נישאים, מחשבי לוח או טלפונים חכמים, מכל מקום שבו הם נמצאים.

צרכנים יוכלו להזין בקשה להקלטה של תוכניות טלוויזיה באמצעות מחשבי PC, מחשבים נישאים, מחשבי לוח או טלפונים חכמים, תוך התבססות על מדריכי שידור אלקטרוניים (electronic programming guide). לאחר מכן תישלח הבקשה בשידור (over-the-air), ישירות למפענח הלוויין שתומך בשירות SatRecord.

"קידום החדשנות הוא המפתח לשיפור ההצעה התחרותית בשידורי טלוויזיה בלוויין. יוזמת SatRecord החדשה, אשר מאפשרת לצרכנים להקליט בקלות את תוכניות הטלוויזיה האהובות עליהם, תסייע להגביר את שימור המשתמשים בתשתיות הלוויין. ביחד עם שותפים מובילים מענף האלקטרוניקה הבידורית, אנו ממחישים פעם נוספת את יכולתנו לספק ערך מוסף בענף הטלוויזיה בלוויין" אמר ווילפריד אורנר, סגן נשיא בכיר לפיתוח וניהול מוצרים בחברת SES.

סטיב פלנקט, מנהל טכנולוגיה ראשי בחברת Red Bee Media, ציין כי "אנו שמחים לשתף פעולה עם חברת  SESבפיתוח הפיתרון המוביל בענף. בחברת Red Bee Media מחויבים לספק מצוינות טכנית, חדשנות ופתרונות מתקדמים שמסייעים ללקוחותינו ולצרכנים שלהם להישאר בחזית המהפכה של המדיה. ביחד עם חברת SES אנו מצפים לבסס את מעמדו של שירות SatRecord כתקן הנבחר".

המבקרים בדוכן של SES (Hall 1, Stand 1.B51) בוועידת IBC באמסטרדם יוכלו לצפות במכשירי אב טיפוס מסוג PVR שתומכים בשירות SatRecord ולהקליט תוכניות טלוויזיה שמשודרות בלוויין. שירות SatRecord יהיה זמין במקלטי לוויין ראשונים בגרמניה בשנת 2013 ולאחר מכן יוצע במדינות נוספות באירופה.

פרטים נוספים אפשר למצוא באתר האינטרנט שבכתובת: www.ses.com/satrecord

עקבו אחר העדכונים שלנו:

בשירות Twitter: https://twitter.com/SES_Satellites

ברשת Facebook: https://www.facebook.com/SES.YourSatelliteCompany

באתר YouTube: http://www.youtube.com/SESVideoChannel

בבלוג: http://en.ses.com/4243715/blog

אודות חברת SES

SES היא מפעילת לוויין מובילה בעולם, עם צי של 51 לוויינים הנעים במהירות שווה לזו של כדור הארץ (Geostationary satellites). החברה מספקת שירותים של תקשורת לוויינים לגופי שידור, ספקיות תוכן ואינטרנט, ספקיות רשת (רשתות סלולריות או קווים נייחים), חברות עסקיות וגורמי ממשל ברחבי העולם.

בחברת SES דוגלים בקשרים עסקיים ארוכי טווח, שירות איכותי ומצוינות בשידור. הצוותים האזוריים של SES, אשר מייצגים מגוון תרבויות, פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות ברחבי העולם כדי לתת מענה לדרישות השירות ורוחב הפס.

לחברת SES (Paris:SESG)(LuxX:SESG) בעלות משותפת בחברות Ciel מקנדה ו- QuetzSat ממכסיקו, ושותפות אסטרטגית בחברת הסטרט-אפ O3b Networks שעוסקת בתשתיות לוויין. פרטים נוספים אפשר למצוא באתר האינטרנט שכתובתו www.ses.com.

אודות חברת Red Bee Media

Red Bee Media היא אחת החברות המובילות בעולם לניהול מדיה. החברה משתפת פעולה עם גופי שידור, בעלי תוכן, מפעילי פלטפורמות ומותגים. החברה משלבת בין טכנולוגיה לבין מומחיות קריאטיבית כדי לספק מגוון שירותים שנועדו במיוחד לענף המדיה; מהצגת תכנים, שירותי גישה, גילוי תוכן ואירוח של פלטפורמות מרובות ועד יישומים נלווים וייעוץ למותגים.

www.redbeemedia.com

 

המקור: חברת SES

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
מרכוס פייר
תקשורת שיווקית ויחסי ציבור
טל. +352 710 725 500
Markus.Payer@ses.com
או
כריסטין סטיבן
תקשורת שיווקית ויחסי ציבור
טל. +352 710 725 329
kirstin.steffen@ses.com