הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Skype

Skype מציעה יישום ראשון שהותאם למחשבי iPad

לוכסמבורג --(BUSINESS WIRE)-- Skypeהכריזה היום על יישום Skype for iPad, שיאפשר ליותר מ-25 מיליון המשתמשים במחשבי iPad1 ליהנות מהחוויה של שיחות וידאו ב-Skype תוך התאמה למחשב הלוח (Tablet) שברשותם. היישום (אפליקציה) החדש Skype for iPad כבר מוצע, החל מהיום, להורדה מחנות iTunes App Store של Apple, ובעזרתו יכולים המשתמשים לערוך ו/או לקבל בחינם2 שיחות וידאו מ-Skype ל-Skype, בין מחשב iPad לבין מגוון מכשירים שמחוברים לאינטרנט, בתקשורת Wi-Fi או בתקשורת סלולרית מדור שלישי.

3/8/2011 03:40
היישום הראשון של Skype שהותאם למחשבי iPad כולל שורה של תפקודים שתוכננו במיוחד עבור מחשבי iPad. כשהמשתמשים ביישום Skype for iPad מנהלים שיחות וידאו הם יכולים ליהנות מהצג הגדול של המכשיר, באיכות VGA (640 X 480) ובקצב של 15 פריימים לשנייה. בעזרת יישום Skype for iPad יכולים המשתמשים לערוך שיחות וידאו במחשבי iPad עם אנשי קשר נוספים שמשתמשים במגוון יישומים של Skype - ובכלל זה, בין השאר, Skype for iPhone, Skype for Mac, Skype for Windows PC, Skype for Android ו-Skype for HDTV.
יישום Skype for iPad ממצה את יתרונות הצג הגדול של מחשבי iPad, ומציע תצוגה משופרת של אנשי הקשר (Contacts), תוך הצגת הדמויות הווירטואליות (Avatars) של אנשי הקשר ב-Skype במתכונת של סריג (Grid). המשתמשים יכולים למצוא בקלות רבה יותר שיחות קודמות שערכו ולחדש אותן, או לחייג מחלון ההיסטוריה המשופר.
"אנו מודעים היטב לדרישה של המשתמשים לערוך שיחות וידאו ב-Skype ממגוון רחב יותר של מכשירים, ושמחים לתת לה מענה באמצעות היישום החדש Skype for iPad" אמר ניל סטיבנס, סגן נשיא ב-Skype ומנהל כללי למוצרים ושיווק. "יישום Skype for iPad מעניק למשתמשי Skype את המיטב מכל העולמות של שיחות הווידאו: צג גדול ותצוגה כמו במחשב אישי, וניידות של טלפון סלולרי. עשינו שימוש בצג הגדול של מחשבי iPad והתאמנו את חוויית השימוש כדי להציע ניווט קל מאי פעם, בממשק חדש ואינטואיטיבי".
מלבד שיחות וידאו מאפשר יישום Skype for iPad למשתמשים לערוך ולקבל שיחות קוליות מ-Skype ל-Skype, וכן לשלוח הודעות במסרים מיידיים (IM) והודעות SMS, לערוך שיחות לקווים נייחים ולטלפונים סלולריים בתעריפים האטרקטיביים של Skype.
יישום Skype for iPad פועל במחשבי iPad שעודכנו בגרסת הקושחה החדשה ביותר של מערכת ההפעלה iOS. שיחות וידאו דו-כיווניות זמינות במחשבי iPad 2. המשתמשים במחשבי iPad מהדור הראשון יכולים לקבל שיחות וידאו מ-Skype ל-Skype. הם יכולים לערוך שיחות קוליות ב-Skype ולהתכתב במסרים מיידיים עם משתמשי Skype במכשירים אחרים.
היישום מוצע להורדה חינם מחנות iTunes App Store2.
משאבי מדיה:
- תצלומים להורדה (Photos)
- בלוג עם פרטים נוספים על יישום Skype for iPad (Blog)
אודות Skype
Skype היא תוכנת תקשורת שמנתצת חומות בין בני אדם. בעזרת מכשירים שמחוברים לאינטרנט יכולים בני משפחה, ידידים ועמיתים להתאחד בחינם ולנהל שיחות במסרים מיידיים, קול או וידאו. הם יכולים גם לנהל שיחות בתעריפים נמוכים לקווים נייחים או למכשירים סלולריים בכל מקום בעולם, כמעט. לאחרונה הציגה Skype תפקוד של Group Video Calling שמאפשר לקבוצות שמונות שני בני אדם לפחות לפעול יחדיו בכל מקום.
חברת Skype הוקמה בשנת 2003 ומשרדיה שוכנים בלוכסמבורג. את תוכנת Skype למחשב, לטלפון הסלולרי או למכשירים אחרים שמחוברים לאינטרנט אפשר להוריד בחינם מהכתובת www.skype.com.
1על פי נתונים של חברת Apple.
2ייתכנו חיובים נוספים על תקשורת נתונים.
גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת: http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=6772882&lang=en
גלריית מולטימדיה חכמה

סרטון (Video)
כיצד משתמשים ביישום Skype for iPad

גרפיקה (Graphic)
שיחה ביישום Skype for iPad

גרפיקה (Graphic)
כניסה ליישום Skype for iPad

גרפיקה (Graphic)
פרופיל ביישום Skype for iPad

גרפיקה (Graphic)
היסטוריית שיחות ביישום Skype for iPad

גרפיקה (Graphic)
חיפוש חברים ביישום Skype for iPad

גרפיקה (Graphic)
אנשי קשר ביישום Skype for iPad

גרפיקה (Graphic)
צ'אט/מסרים מיידיים ביישום Skype for iPad

גרפיקה (Graphic)
צ'אט/מסרים מיידיים ביישום Skype for iPad - תמונה חלופית
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Skype
דימיטרה קוודלס, 650-799-9358
demetra.kavadeles@skype.net
או
Kaplow בשם Skype
עזיזה ג'ונסון, 212-221-1713
skype@kaplowpr.com
המקור: Skype