הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
AQR

קול קורא לפרסי AQR Insight לשנת 2015

תיאוריה כלכלית, יישומים מעשיים

22/10/2014 10:40
 גרינוויץ', קונטיקט, —(BUSINESS WIRE)—חברת Capital Management AQR  ("AQR") מקבלת החל מהיום הגשות לפרס ה-Insight הרביעי במספר שלה,  המוקיר ומתגמל  מאמרים אקדמיים חשובים שלא פורסמו העוסקים בצורה הטובה ביותר באתגרים העומדים בפני משקיעים מוסדיים. עד לשלושה מאמרים יתחלקו בפרס בסך 100,000 דולר.

 תיאוריה כלכלית נמצאת בבסיס הפעילות העסקית של חברת AQR. לפיכך מן ההיגיון שבאמצעות פרסי  Insight של AQR נעודד את עמיתנו בקהילה האקדמית התורמים לתחום המחקר הכלכלי. הפרס מוקיר את המאמרים המציגים תובנות משמעותיות, גישות מקוריות ואינטליגנטיות לאתגרים האמיתיים של עולם ההשקעות והעומדים בבדיקה קפדנית.

בשלוש השנים הראשונות לקיום פרס ה-Insight של AQR הגישו מאות חוקרים מעשרות מדינות מאמרים. כבשנים קודמות, המענק הכספי של פרסי Insight של AQR עשוי להתחלק בין עד לשלושה מאמרים מתחרים, בהתאם לאיכות המאמרים המוגשים מידי שנה. לא יותר מחמישה מועמדים סופיים יוזמנו להציג את מאמריהם בגרינוויץ', קונטיקט, בפני ועדת השופטים. פאנל השופטים מורכב מחברים בכירים בצוות ניהול התיקים של AQR, שרבים מהם מומחים פיננסים אקדמיים מובילים מאוניברסיטאות כגון הרווארד, MIT, סטנפורד, נורת'ווסטרן, אוניברסיטת ניו יורק, בית הספר למינהל עסקים בלונדון ומאוניברסיטת שיקגו.

בוועדת פרסי Insight AQR חברים ד"ר גרגור מ. אנדרדה; ד"ר קליפורד ס. אסנס; ד"ר אנדריאה פרזיני; ז'אק א. פרידמן; ד"ר מרקו הניג; בריאן הרסט;ד"ר אנטי אילמנן; רונן ישראל; דייויד ג'י. קבילר (CFA); ד"ר מיכאל כץ; ד"ר ג'ון מ. ליו; היטש מיטאל; מייקל א. מנדלסון; ד"ר מארק ל. מיטשל; ד"ר טוביאס ג'יי. מוסקוביץ'; לארס נ. נילסן; יאו הואה אויי; ד"ר לאסה ה. פדרסן; ד"ר טוד ק. פולבינו; ד"ר סקוט א. ריצ'רדסון וד"ר אנדרו ג'יי. סטרג'.

אנו מקבלים מאמרים העוסקים בכל נושא הקשור להשקעות כל עוד הם מספקים תובנות ברורות ומשמעותיות. אין לפרסם את המאמרים לפני ה-15 בדצמבר 2014.

המועד האחרון להגשה הוא ה-15 בינואר 2015. מידע נוסף והנחיות להגשת המסמכים דרך האתר ניתן למצוא בכתובת www.aqr.com/insightaward.

  אודות AQR

AQR היא חברת ניהול השקעות גלובלית המשלבת בין תיאוריה כלכלית לבין יישום מעשי. אנו שואפים לספק תוצאות מעולות וארוכות טווח עבור לקוחותינו על ידי ראיית עומק מעבר לרעשי השוק וזיהוי ובידוד המגמות החשובות, ועל ידי פיתוח רעיונות העומדים בביקורת קפדנית. הדגש שאנו שמים על תובנות וניתוח מעשי הפך אותנו משנת 1998 למובילים באסטרטגיות אלטרנטיביות ומסורתיות.

 נכון ל-30 בספטמבר 2014, AQR ניהלה 114.7* מיליארד דולר. החברה יושבת בגרינוויץ', קונטיקט שבארצות הברית, ולה משרדים בשיקגו, לוס אנג'לס, לונדון, סידני וברמודה.

 *לרבות נכסים של חברת CNH Partners, שותפה עסקית של AQR

הודעה זו נמסרת אך ורק למטרות יידוע ואינה מהווה הצעה או שידול לעסקה, או כל סוג של המלצה או עצה לרכישת ניירות או מכשירים פיננסיים, ואין לפרשה ככזו ואין לעשות בה שימוש כבסיס לכל החלטת השקעה.

  
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
AQR Capital Management, LLC
Margaret Wyrwas, 203-742-3608
Marge.Wyrwas@aqr.com