הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Procter & Gamble

קייטי הולמס זוהרת בתפקיד שגרירת מותג Olay העולמית הראשונה

28/9/2014 11:10
ניו יורק—(BUSINESS WIRE)—אוליי (Olay), מותג טיפוח עור הפנים לנשים המוביל בעולם, הודיע היום כי השחקנית קייטי הולמס תהיה שגרירת המותג העולמית הראשונה. במסגרת תפקידה תייצג הולמס את הקמפיין הגלובלי של מותג אוליי, 'יופייך במיטבו' (Your Best (Beautiful, ותעודד נשים ברחבי העולם לא להתפשר לעולם ולהיות במיטב יופיין בחייהן ובעורן.

"אני נרגשת מאד להיות השגרירה העולמית של המותג אוליי", אמרה הולמס. "אוליי הוא מותג שאני מכבדת, בוטחת ומאמינה בו. אני אוהבת את מוצרי המותג ואת המסר לנשים לעולם לא להתפשר ולהיראות במיטבן יום יום".

אודות Olay

אוליי היא מובילה עולמית בתחום טיפוח העור, חברה בה נשים בוטחות כבר 60 שנים. אוליי ממשיכה להחזיק בפילוסופיה שעל בסיסה נוסדה: לשמור על הבנה עמוקה של צרכיהן המשתנים של נשים ולשלב בין מוצרים שיתאימו לצרכיהן לבין הפיתוחים האחרונים בטכנולוגיית טיפוח העור. התוצר הסופי – ביצועי מוצר מעולים להם מצפות נשים מאוליי. המותג מספק עור בריא ויפה למעל ל-80 מיליון נשים בחמש יבשות.

אודות פרוקטר אנד גמבל

חברת פרוקטר אנד גמבל ומותגיה משרתים קרוב לחמישה מיליארד איש ברחבי העולם. לחברה אחד מתיקי המוצרים החזקים ביותר ובו מותגים מובילים, איכותיים ואמינים בכללם  Ace®,  Always®, Ambipur ®, Ariel®, Bounty ®, Charmin ®, Crest ®, Dawn ®, Downy ®, Duracell ®, Fairy ®, Febreze ® , Fusion ®, Gain ®, Gillette ®, Head & Shoulders ®, Iams ®, Lenor ®, Mach3 ®, Olay ®, Oral-B ®, Pampers ®, Pantene ®, Prestobarba ® , SK -II ®, Tide ® , Vicks ®, Wella ®,ו-Whisper ®. קהילת פרוקטר אנד גמבל פעילה בכ-70 מדינות ברחבי העולם. להתעדכנות בחדשות החברה ולקבלת מידע נוסף על חברת פרוקטר אנד גמבל ומותגיה, ראו: http://www.pg.com

גלריית תמונות ומולטימדיה זמינה ב:

 http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=50946561&lang=en

גלריית תמונות ומולטימדיה

  Photo

קייטי הולמס, השגרירה הראשונה של המותג העולמי Olay, על הסט בעת צילומי הפרסומת האחרונים למותג (תמונה: Business Wire).לצפייה בהודעה בשפת המקור

http://www.businesswire.com/news/home/20140924005131/en

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
For Procter & Gamble
United States:
Wendy Kennedy, kennedy.ws@pg.com
Canada:
Pam Baillie, baillie.pe@pg.com
UK:
Catherine McMahon, mcmahon.cc@pg.com
Spain:
Beatriz NovoGuerrero, novoguerrero.b@pg.com
Germany:
Heike Ruebeling, ruebeling.h@pg.com
Other Europe:
Brooke Howard, Brooke.Howard@ketchum.com
India:
Kruti Desai, desai.k.9@pg.com
Middle East:
Rana Fayek, fayek.rh@pg.com
PR China:
Vivian Lee, lee.v@pg.com
Hong Kong:
Flora Chan, chan.f.9@pg.com
Thailand:
Junita Kartikasari, kartikasari.j@pg.com,
Australia New Zealand:
Sally Kettle, kettle.s@pg.com
המקור: Procter & Gamble