הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
UPS

חברת UPS רוכשת את חברת CEMELOG מהונגריה שעוסקת בלוגיסטיקה בתחום הבריאות

הרכישה תתגבר את הרשת הצומחת של UPS באירופה ובעולם בתחום הבריאות

28/4/2013 12:00
אטלנטה ובודפשט, הונגריה --(BUSINESS WIRE)-- חברת UPS-NYSE) UPS) הודיעה היום כי רכשה את חברת CEMELOG Zrt מהונגריה, העוסקת בלוגיסטיקה בתחום הבריאות, במסגרת הצמיחה העולמית המתמשכת ואסטרטגיית ההשקעות שלה. הרכישה תתגבר עוד יותר את הפרישה של UPS בתחום הבריאות ואת המומחיות שלה באירופה, ותסייע להעניק שירותים מקיפים, תוך עמידה בתקנות, ללקוחות בענפי הפרמצבטיקה, הביו-טכנולוגיה והציוד הרפואי בשווקים של מרכז אירופה ומזרחה, שחשיבותם הולכת וגוברת.

ב-UPS צופים שהעסקה תושלם ברבעון השני של שנת 2013, בכפוף לתנאי סגירה מקובלים. בהתאם למדיניות החברה, פרטי העסקה אינם נמסרים.

בארבע עשרה השנים האחרונות הציעה חברת CEMELOG, שמשרדיה הראשיים שוכנים סמוך לבודפשט, ללקוחות במרכז אירופה ובמזרחה פתרונות לוגיסטיים בהתאמה אישית בתחום הבריאות. באמצעות רשת אזורית איתנה, מערכות מתקדמות לניהול מחסן, שירותים באבטחת איכות מלאה ועובדים מנוסים, מסייעת החברה ללקוחות מתחום הבריאות להשיג יעילות מרבית בשרשרת האספקה, לעמוד בדרישות הרשויות ולספק מוצרים בצורה אמינה ובטוחה. על הלקוחות של CEMELOG נמנים כמה ממותגי הבריאות הידועים ביותר בעולם. 

"הרכישה נעשית בהמשך לאסטרטגיית הצמיחה של היחידות העסקיות שלנו והיא תאפשר לנו להציע פתרונות מתקדמים ללקוחות שמשתמשים ברשת העולמית של UPS" אמר סקוט דייוויס, היו"ר והמנכ"ל של UPS. "בעקבות הרכישה נוכל לתת מענה באזור גיאוגרפי חשוב לצרכים של חברות מתחום הבריאות אשר מבקשות להפעיל לוגיסטיקה אזורית כדי להגביר את היעילות".

"זו התפתחות נהדרת עבור החברה שלנו" אמרה אווה מגיארי, מנכ"ל CEMELOG. "המכירה משרתת את האינטרסים של העובדים והלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר, והיא מאפשרת לנו להצטרף למותג ידוע ומוביל בעולם ללוגיסטיקה בתחום הבריאות".

בעקבות הרכישה יצטרפו לרשת הקיימת של UPS באירופה שלושה מתקנים נוספים, בשטח של כ-24,000 מ"ר, להפצה בתחום הבריאות. להודעה זו קדמה פתיחה של שלושה מתקנים ייעודיים בתחום הבריאות ברחבי אסיה, באוקטובר 2012, והרחבה של חמישה מתקנים בצפון אמריקה בתחילת 2013. כיום מפעילה UPS שטח של קרוב ל-595,000 מ"ר, ייעודי לתחום הבריאות, ב-41 מתקנים ברחבי העולם.

בנק UBS משמש כיועץ פיננסי לעסקה.

חברת UPS מספקת ערך לחברות בתחום הבריאות באמצעות מערך נרחב של תובלה מתמחה ושירותים לשילוח והפצה של חבילות קטנות. השירותים שמציעה רשת הבריאות של UPS כוללים טיפול בפריטים רגישים לטמפרטורה, עמידה בתקנות החלות באזורים גיאוגרפיים ספציפיים, ניטור ואבטחה, ציוד ותיוג, וכן ניהול הזמנות וחישוב תקבולים. לשירותים בכל המקומות אפשר לגשת דרך פלטפורמת מיחשוב עולמית אחת לניהול הזמנות. UPS מסייעת ליצרניות בתחום הבריאות לעמוד בדרישות מחמירות, ולעתים קרובות מורכבות, של רשויות; מעניקה גמישות בסביבות עסקיות משתנות; ומסייעת להעניק שירות אמין למסד לקוחות עולמי.

פרטים נוספים על היכולות הלוגיסטיות הנרחבות של UPS בתחום הבריאות אפשר למצוא באתר האינטרנט שבכתובת: www.ups.com/healthcare.

חברת UPS-NYSE: UPS היא מובילה עולמית בלוגיסטיקה, אשר מציעה מגוון רחב של פתרונות ובכלל זה שילוח חבילות ותובלה, סיוע לסחר בינלאומי ויישום של טכנולוגיה מתקדמת לניהול יעיל יותר של עסקים עולמיים. המשרדים הראשיים של UPS שוכנים באטלנטה והחברה משרתת יותר מ-220 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם. פרטים נוספים על החברה אפשר למצוא באתר האינטרנט שבכתובת www.UPS.com או בבלוג של החברה שבכתובת www.blog.ups.com. חדשות ישירות מ-UPS אפשר למצוא בכתובת www.pressroom.ups.com.

המקור: חברת UPS

גלריית מולטימדיה חכמה

וידאו (Video)

UPS רוכשת חברת לוגיסטיקה אירופאית שמתמחה בתחום הבריאות - עם ביל הוק, נשיא לאסטרטגיה עולמית של UPS בתחום הבריאות.

לוגו (Logo)

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
יחסי ציבור של חברת UPS
איווט לופז, 404-828-8113
ivettelopez@ups.com
או
יחסי ציבור באירופה של חברת UPS
קרסטן הלסן, 32 2 7769832
Carsten.helssen@europe.ups.com