הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Eppendorf

אפנדורף משיקה את המקפיאים החדשים "New CryoCube® Ultra-LowTemperature Freezers ”

16/2/2015 03:20
אנפילד, קונטיקט--(BUSINESS WIRE)— המקפיאים החדשים  CryoCube F570, F570h, FC660 ו- FC660h ultra-low temperature משלבים מירב של דוגמת אבטחה עם שימושיות מושבחת. הפיתוחים החדשים מורידים את צריכת החשמל והופכים את CryoCube freezers לבין היעילים בתעשייה ביעילות צריכת האנרגיה.

המקפיאים CryoCube F570h ו- FC660h (מודלים של יעילות גבוהה) משפרים עוד את יעילות צריכת האנרגיה בהשוואה ל- F570 ו- FC660. כל המקפיאים CryoCube בנויים עם חשיבה על אמינות. הם מיוצרים מרכיבים מהמעלה העליונה, הם מבטיחים עקביות בביצועים ושימור שנה אחר שנה.

למידע נוסף לחץ כאן

www.eppendorf.com

אודות אפנדורף:

אפנדורף היא חברה מובילה בתחום מדעי החיים המפתחת ומוכרת מכשור, ציוד מתכלה ושירותים לטיפול בנוזלים, בדגימות ובתאים במעבדות בכל רחבי העולם. היצע המוצרים של החברה כולל פיפטורים ומערכות לפיפטור אוטומטי, דיספנסרים, צנטריפוגות, מיקסרים, ספקטרומטרים וציוד לאמפליפיקציה של DNA לצד מקפיאים בטמפרטורות אולטרה-נמוכות, פרמנטורים, ביוריאקטורים, אינקובטורים בסביבת CO2, שייקרים ומערכות למניפולציה על תאים. במסגרת הציוד המתכלה אותו החברה מפתחת ומוכרת, משלימים קצוות לפיפטות, מבחנות ניסוי, מיקרופלייטים וביוריאקטורים לשימוש חד פעמי את היצע המוצרים המתאפיין באיכות פרימיום.

מוצריה של אפנדורף זוכים לשימוש נרחב בעיקר במעבדות מחקר אקדמיות ומסחריות, בחברות לייצור תרופות, בחברות ביו-טכנולוגיות ובתעשיות הכימיה והמזון. המוצרים מיועדים גם לשימוש במעבדות קליניות, במעבדות לאנליזה קלינית וסביבתית, במעבדות פורנזיות ובמעבדות תעשייתיות העוסקות באנליזה תהליכית, בייצור ובהבטחת איכות.

אפנדורף נוסדה בהמבורג שבגרמניה ב-1945 ומעסיקה כיום כ-2,800 עובדים ברחבי העולם. עוד מחזיקה אפנדורף בחברות בת ב-25 מדינות ומיוצגת על ידי מפיצים בכל השווקים האחרים.

Eppendorf®, הלוגו של אפנדורף ו- CryoCube®הם סימנים מסחריים רשומים של Eppendorf AG, Germany.

U.S. Design Patents רשומים באתר www.eppendorf.com/ip

גלריית תמונות ומולטימדיה זמינה ב-

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51039602&lang=en

המקור: Eppendorf

גלריית מולטימדיה חכמה

תמונה

CryoCube® F570h, F570, and FC660h Ultra-Low Temperature Freezers from Eppendorf.

תמונה: Business Wire

לוגו

לצפייה בהודעה בשפת המקור

http://www.businesswire.com/news/home/20150216005030/en

 
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Press Contact:
Thomas A. Burke, +1 860-253-6669
burke.t@eppendorf.com
www.eppendorf.com