הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Oshkosh

כוחות כיבוי האש של כווית בחרו בחברת אושקוש לאספקת 11 רכבי אושקוש סטרייקר 6X6 ARFF

שני רכבים נוספים שסופקו בסוף מאי 2015 מעלים את סך הרכישה ל-13

2/6/2015 01:30
אושקוש, ויסקונסין--(BUSINESS WIRE)--קבוצת אושקוש למוצרי נמלי תעופה בע"מ, חברה של תאגיד אושקוש (NYSE: OSK), תספק לשירותי כיבוי האש של כווית אחד עשר רכבי אושקוש סטרייקר® 6X6 לחילוץ וכיבוי אש למטוסים (ARFF). עשרה מכלי הרכב אושקוש סטרייקר® 6X6  ישמשו את נמל התעופה הבינלאומי של כווית, ואילו הרכב האחד עשר יעמוד לרשות הצי המלכותי של כווית. אחד עשר כלי הרכב יסופקו בתחילת מאי 2016. בנוסף, שני כלי רכב אושקוש סטרייקר® 6 X 6  שכבר נרכשו, נמסרו לשירותי כיבוי האש של כוווית בסוף מאי 2015.

"אנו גאים מאוד על שנבחרו על ידי שירותי כיבוי האש של כווית לספק את אושקוש סטרייקר® 6X6, רכבי הכיבוי והחילוץ למטוסים בעלי הרמה העולמית," אמר ג'ף רש, סגן נשיא קבוצת מוצרי אושקוש לנמלי תעופה ומנכ"ל. "המשך העבודה והעמקת הקשר המצוין שלנו עם לקוח חשוב זה באמצעות רכישות משמעותיות אלה, מעניקים לנו סיפוק רב."

אושקוש סטרייקר® 6X6 הוא בין כלי הרכב מן הסוג ARFF המתקדמים והחזקים ביותר בעולם. הסטרייקר כולל מספר מערכות וטכנולוגיות קנייניות (שרבות מהם נגזרות מרכבי הבטחון של אושקוש), לרבות: אושקוש TAK-4® בעל מתלה עצמאי לחלוטין, תיבת העברה, מפצל כוח, ורכיבי שילדה אחרים.

בכל רכב מנוע  670 כ"ס Duetz TCD וכולל שבעה הילוכים 4800 Allison EVS. תא הנהג מספק ארגונומיה ראשונה במעלה וראות מצוינת. מערכת כיבוי האש בכלי הרכב שקנו הכוויתים כוללת מיכל מים של  12,500 ליטר, מיכל קצף של  1,750 ליטר  ו-250 קילו אבקה כימית יבשה.

אודות קבוצת אושקוש נמלי תעופה

קבוצת אושקוש נמלי תעופה בע"מ, חברה של תאגיד אושקוש (NYSE: OSK), מעצבת ומייצרת כלי רכב לכיבוי אש בנמלי תעופה ופינוי שלג מהטובים בתעשייה. מוצרי הדגל שלהם, סטרייקר,® רכב חילוץ וכיבוי אש, ותושבות אושקוש® לפינוי שלג מסדרת אייץ' ™ ידועים בעמידותם ובביצועיהם המעולים ונמכרים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו באתר www.oshkoshairport.com.

אודות תאגיד אושקוש

תאגיד אושקוש הוא בין המובילים בעיצוב, ייצור ושיווק טווח רחב של ציוד גישה, רכב מסחרי, כבאיות ורכב חירום, כלי רכב צבאיים ומיוחדים ומרכבים. תאגיד אושקוש מייצר, מפיץ ומתחזק מוצרים בשמות מותגי אושקוש, ® ג'יי-אל-ג'י, ® פירס, ® מקנילס, ® ג'ר-דן, ® פרונטליין,™ קון-אי-קו, ® לונדון® ואיי-אם-טי. ® מוצרי אושקוש זוכים להערכה ברחבי העולם בחברות השכרה, עסקי יציקת בטון ופסולת, תחנות כיבוי אש וצוותי חירום, שירותים עירוניים, שירותי נמלי תעופה וכוחות הגנה, שאיכות גבוהה, ביצועים מעולים, אמינות איתנה ותמורה ארוכת טווח, חשובים להם יותר מכול. למידע נוסף, בקרו באתר www.oshkoshcorporation.com.

®  , ™ כל שמות המותגים המופיעים בהודעה זו לעיתונות הם סימן מסחרי של תאגיד אושקוש או חברות-הבת שלו.

הצהרת כוונות

ההודעה לעיתונות כולל הצהרות שהחברה מכנה כ"הצהרת כוונות" במסגרת חוק רפורמת התביעות בנוגע להשקעות פרטיות מ-1995. כל ההצהרות, מלבד הצהרות של עובדות היסטוריות, כוללות, ולא מוגבלות להצהרות הנוגעות למצב הפיננסי העתידי של החברה, האסטרטגיה העסקית שלה, יעדיה, המכירות הצפויות, העלויות, הרווחים, הוצאותיה הכספיות, חובותיה ותזרים המזומנים שלה, ותוכניותיה ומטרותיה של ההנהלה לפעולותיה העתידיות, הן הצהרת כוונות. אם יופיעו בהודעה לעיתונות מילים כמו "ייתכן," "תעשה," "צפויה," "כוונה," "מעריכה," "צופה," "סבורה," "צריכה," "תחזית" או "תוכנית" או מילים הפוכות או וריאציות או מונחים דומים, בדרך כלל יש לזהותן עם הצהרת כוונות. הצהרות כוונות אלה אינן הבטחות לביצועים עתידיים והן נתונות לסיכונים, אי ודאות, הנחות וגורמים אחרים, שחלקם אינם בשליטת החברה, ועלולים לגרום תוצאות שונות במידה ניכרת מאלה המתוארות או מרומזות בהצהרות כוונות כאלה. גורמים אלה כוללים את אופיו המחזורי של ציוד הגישה של החברה, השוק המסחרי ושוק כיבוי האש וצוותי החירום, המושפעים במיוחד מעוצמתן של כלכלות ארצות הברית ואירופה; מעוצמתו של צמיחת השוק המתעורר וממחירי העבודה המתוכננים במכונות; הרמה והעיתוי הצפויים של רכישות מוצרים ושירותים ומימונם ע"י משרד ההגנה האמריקאי ומשרדי הגנה בינלאומיים; סיכונים הקשורים לצמצומים בהוצאות ממשלה לאור לחצי תקציב ההגנה האמריקאי, החרמה ואסטרטגיית רכב טקטי של משרד ההגנה, כולל יכולתה של החברה לנהל בהצלחה את הפחת העלויות הדרושה כתוצאה מהזמנות מצומצמות יותר בגזרת ההגנה; יכולתה של החברה לזכות בחוזה ייצור רכב טקטי קל לצבא ארצות הברית ובחוזים למשרדי הגנה בינלאומיים; יכולת החברה להעלות מחירים כדי להגדיל את השוליים או לפצות על עלויות תשומה גבוהות יותר; העלאת עלויות של סחורות ועלויות של חומרי גלם אחרים, במיוחד בהבראת משק ממושכת; סיכונים הקשורים לפיתוח מתקנים, מיזוג והיערכות, כולל כמויות העלויות וההוצאות הקשורות והאפשרות שאי אפשר יהיה לחסוך; אי ודאות כלכלית גלובלית, שעלולה להוביל להוצאות ליקויים נוספות הקשורות לרבים מנכסיה הלא-מוחשיים של החברה ו/או התאוששות איטית יותר בעסקיה המחזוריים של החברה מציפיות החברה או שוק המניות; סיכונים הקשורים לגביית חובות, במיוחד באותם עסקים בעלי חשיפה לשוקי בניין; עלות מבצעי ערבויות הקשורים למוצרי החברה; סיכונים הקשורים לעיכובים בייצור או במשלוח הנובעים מאיכות או מבעיות בייצור; סיכונים הקשורים למכירות ומבצעים בינלאומיים, כולל תנודות מטבע זר וציות לחוק השחיתויות הזרות; יכולת החברה לציית לתקנות ולחוקים מורכבים הנוגעים לקבלנים של ממשלת ארצות הברית; השפעת פגעי מזג אוויר או אסונות טבע שעלולים להשפיע על החברה, ספקיה או לקוחותיה; סיכוני אבטחת סייבר ועלויות ההגנה מפני פריצת אבטחת מידע והתגובה לה; וסיכונים הקשורים ליכולת החברה לבצע בהצלחה את תוכניתה האסטרטגית ולעמוד ביעדיה הפיננסיים ארוכי הטווח. מידע נוסף הקשור לגורמים אלה ואחרים כלול במסמכי החברה ברשות ניירות הערך האמריקאית. כל הצהרות הכוונות מדברות אך ורק על הודעה זו לעיתונות. החברה לא מתחייבת, ומתנערת מכל מחויבות, לעדכן את המידע הכלול בהודעה זו לעיתונות. על המשקיעים לדעת שייתכן כי החברה לא תעדכן מידע כזה עד שיחת הוועידה הבאה על רווחי הרבעון, אם בכלל.

גלריית מולטימדיה זמינה ב-

 http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51114388&lang=en

המקור: Oshkosh Corporation

גלריית מדיה חכמה

צילום

אושקוש מוצרי נמלי תעופה מספקת אחד עשר רכבי אושקוש סטרייקר 6 X 6 לכיבוי וחילוץ כלי תעופה (ASFF)  לכוחות כיבוי האש של כוווית. בתמונה נראה רכב אושקוש סטרייקר 6 X 6 הדומה לרכבים שסופקו לכוחות כיבוי האש של כווית. (צילום: Business Wire)


לצפייה בהודעה באינטרנט בשפת המקור

http://www.businesswire.com/news/home/20150601005937/en

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Oshkosh Corporation
Sam Lowe, 920-749-2257
Marketing Representative
slowe@airport.oshkoshcorp.com