הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
print24

חברת Print24 מרחיבה את את מבחר מוצרי הנייר המותאמים שלה לעסק ולמשרד

הדפסה מקוונת על קלסרי טבעות

4/9/2014 12:50
רדבויל, גרמניה--(BUSINESS WIRE)-- חנות ההדפסות המקוונת print24.com מרחיבה את מגוון מוצריה עם קלסרי טבעות באיכות גבוהה שעל כל צדדיהם ניתן להדפיס - אמצעי פרסום מצוין לתקשורת ארגונית. קלסרים עמידים אלה הם תוספת נהדרת למגוון הרחב של מוצרי print24 הכוללים פליירים, פוסטרים, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים ותיקיות, ומשלימים את מבחר מוצרי הנייר בהתאמה אישית לעסק.

קלסרי הטבעת, אותם ניתן להזמין באינטרנט, מגיעים במגוון רחב של גימורים, כולל בד קנבס במראה ותחושה איכותית. רמות מילוי משתנות ואפשרויות תיוק שונות זמינות גם הן ללקוח.

כדי לציין את השקת המוצר החדש, ניתן לבקש כעת דוגמיות חינם מ-print24, מותג בבעלות unitedprint.com SE. הזמינו עכשיו את קלסרי הטבעת שלכם בחינם, התקשרו 0800 169 7247!

unitedprint.com SE , לצד מותגיה print24, Easyprint, unitedprint, firstprint, getprint ו-printwhat, היא אחת מבין המובילות העולמיות בהדפסה מקוונת. unitedprint מספקת ללקוחותיה פליירים, פוסטרים, גלויות, חוברות, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים ועוד באיכות הגבוהה ביותר, במחירים הנמוכים ביותר ובזמן המשלוח המהיר ביותר. מעל ל-700 עובדים עמלים מסביב לשעון באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר במתחם ייצור המתפרס על יותר מ-10,000 מ"ר. לחברה סניפים ב-26 מדינות ברחבי העולם - אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קנדה, סין, צ'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הולנד, הונגריה, אירלנד, איטליה, לוקסמבורג, נורווגיה, פולין, פורטוגל, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שוודיה, שוויץ, בריטניה וארה"ב.

הטקסט בשפת המקור של הודעה זו הוא הגרסה הרשמית וברת הסמכא. תרגומים מסופקים כשירות בלבד ויש להצליבם עם הטקסט בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של הטקסט שהינה בעלת תוקף משפטי.

גלריית תמונות ומולטימדיה

להורדת גרפיקה

הדפסה מקוונת של קלסרי טבעות - print24 מרחיבה את מגוון מוצרי הנייר בהתאמה אישית לעסק (גרפיקה: Business Wire)

להורדת לוגו של print24

המקור: print24

לצפייה בהודעה בשפת המקור

http://www.businesswire.com/news/home/20140903005411/en

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
unitedprint.com SE
Ms. Maria Lehmann
E-mail: presse@unitedprint.com
Tel.: 0049 (0)351 / 27225388