הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Earnix

ארניקס סיכמה את כנס הלקוחות השלישי לתמחור וחדשנות

למעלה מ- 140 בכירים ביותר מ- 70 חברות ביטוח ובנקים מובילים מ- 25 מדינות השתתפו בכנס השנה

16/11/2014 11:10
תל אביב –ארניקס, ספקית תוכנה מובילה של פתרונות חיזוי ואופטימיזציה לתמחור מוצרים פיננסיים, סיכמה את כנס הלקוחות השלישי לתמחור וחדשנות. הכנס נערך בלונדון ב 22-23 לאוקטובר ובו השתתפו למעלה מ- 140 בכירים מיותר מ- 70 חברות ביטוח ובנקים מובילים מ- 25 מדינות. הכנס כלל 27 הרצאות על פני יומיים, בהן שיתפו את הידע הנצבר במהלך פרויקטים ומקרי בוחן העוסקים במימוש אנליטיקה ושיטות חיזוי סטטיסטי בתעשייה הפיננסית.

ההרצאות ביום הראשון עסקו בתובנות ושיטות אנליטיקה ישומית שניתנו על ידי צוות המומחים של ארניקס. כמו כן הוכרזה ונחשפה לראשונה בכנס תוכנת ארניקס 7 – הגירסה העדכנית של פלטפורמת התוכנה של החברה המשמשת ככלי אחוד לכל צורכי מידול הסיכונים, התנהגות הצרכנים ותמחור המוצרים לחברות ביטוח ובנקים.

הדובר המרכזי בכנס היה ברט קינג, מחבר הספר "Breaking Bank" ויועץ אסטרטגי גלובלי לתעשייה הפיננסית. קינג משמש סמכות בתחום של חדשנות בעולם הבנקאות עם דגש לחווית המשתמש וערוצי הפצה עתידיים. בין החברות ששלחו דוברים השנה ניתן למנות את קבוצת ג'נרלי, ארנסט אנד יאנג, יו אס בנק, קבוצת הבנקאות ראפייזן, קבוצת הביטוח טריג ועוד. 

אודות ארניקס

תוכנת ניתוח הלקוחות והאופטימיזציה של ארניקס מעצימה בנקים וחברות ביטוח ומאפשרת להן ליצור תמחור אופטימלי לצמיחה ורווחיות. ארניקס משלבת מודלים מתקדמים של חישוב וחיזוי סיכון וביקושים, יחד עם קישוריות למערכות המידע של הארגון והענן. בכך מביאה ארניקס את הכוח של החלטות מבוססות ניתוח נתונים לכל אינטראקציה עם הלקוח. נכון להיום, ארניקס מסייעת לבנקים וחברות ביטוח לתמחר פיקדונות, הלוואות ופוליסות ביטוח.

למידע נוסף אנא בקרו באתר www.earnix.com.

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
אביב כהן, סמנכ"ל מוצרים ושיווק
ארניקס בע"מ
aviv@earnix.com
03-7538292