הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
McAfee

חברת McAfee השלימה את הצעת הרכש של חברת Stonesoft, מציעה את הפיירוול מהדור הבא בזמינות מיידית

החברה השיגה אבן דרך חשובה ברכישה של Stonesoft, אשר מרחיבה את המערך של אבטחת הרשת

10/7/2013 08:30
סנטה קלרה, קליפורניה--(BUSINESS WIRE)-- חברת McAfee השיגה היום אבן דרך חשובה ברכישה של חברת Stonesoft Oyj, והשלימה את הצעת הרכש אשר הוכרזה ב-6 במאי. הטכנולוגיה החדשנית ועתירת הביצועים של Stonesoft נותנת מענה לצרכים של ארגונים מבוזרים, היום ומחר, והפיירוול של החברה מהדור הבא, ברמה עולמית, הוצב ברביע "visionary" בדוח Magic Quadrant של Gartner בקטגוריה של פיירוול לרשת ארגונית. עם השלמתה של הצעת הרכש, Stonesoft היא כעת חברה מקבוצת McAfee, וכל המוצרים והטכנולוגיות שלה הם חלק מהמערך של McAfee.

השוק של ציוד אבטחה לרשתות ארגוניות עתיד לצמוח בחמש השנים הקרובות בקצב שנתי משולב (CAGR) של 7.0 אחוזים ולהגיע בשנת 2017 להיקף של 11.4 מיליארד דולרים, על פי נתונים של Gartneri. עם יותר מ-7200 עובדים ודגש ממוקד על אבטחה, נהנית McAfee כבר היום מנוכחות משמעותית בזירה של אבטחת הרשת. עם הצטרפותה של Stonesoft, מצפה החברה להפוך במהירות לספקית המובילה של טכנולוגיית פיירוול לארגונים. ארגונים יכולים ליהנות מאסטרטגיית Security Connected של מק'אפי, כאשר מוצרי Stonesoft ישולבו במוצרים נוספים מהמערך הנרחב של McAfee.

"הרכישה מעניקה ל- McAfeeיתרון תחרותי ברור בזירה של אבטחת הרשת, ובענף מודעים לכך היטב" אמר מייקל ד'צזר, נשיא McAfee. "זכינו לתגובות חיוביות ביותר מאנליסטים ולקוחות. עם צירופו של אחד הפיירוולים הטובים ביותר מהדור החדש, אנו מציעים כעת אחד מהמערכים המלאים והיעילים בענף של כלים לאבטחת הרשת".

הצוות של Stonesoft יהפוך לחלק מהיחידה העסקית לאבטחת הרשת (Network Security Business Unit) בניהולו של פאט קלהון. בחברת Stonesoft מהלסינקי שבפינלנד נותנים את מבטחם למעלה מ-6,500 לקוחות ברחבי העולם. מסד הלקוחות של Stonesoft יוכל ליהנות כעת מפיתרון אבטחה משולב ומקיף באמצעות McAfee.

"אסטרטגיית Security Connected של McAfee מאגדת את הפתרונות הטובים בענף כדי לתת מענה למספר ההולך וגדל של איומים מתקדמים שעמם מתמודדים עסקים ברשת ובענן" אמר אילקה הידנהיימו, המייסד והמנכ"ל של Stonesoft. "עם טכנולוגיה חדשנית שניתן ליישם כהתקן, כתוכנה או במתכונת וירטואלית, יוכלו לקוחות McAfee לקבל מענה עתיר ביצועים לצרכים של הרשתות התובעניות, המאובטחות, והמבוזרות, היום ובעתיד".

אודות חברת McAfee

McAfee, חברה בת בבעלות מלאה של Intel Corporation-NASDAQ:INTC, מסייעת לעסקים, גופים ציבוריים ומשתמשים ביתיים ליהנות בצורה מאובטחת מהיתרונות של רשת האינטרנט. החברה מספקת פתרונות אבטחה פרו-אקטיביים ומוכחים, וכן שירותים, למערכות, רשתות ומכשירים ניידים ברחבי העולם. עם אסטרטגיית Security Connected, גישה חדשנית לאבטחה משופרת באמצעות חומרה, ורשת ייחודית של Global Threat Intelligence, מתמקדת McAfee כל העת בשמירה על האבטחה של לקוחותיה. http://www.mcafee.com

הערה: השם McAfee הוא סימן מסחרי, או סימן מסחרי רשום, של חברת McAfee בארצות הברית ובמדינות נוספות. שמות ומותגים נוספים עשויים להיחשב כשייכים לבעליהם.

i Gartner, Forecast Analysis: Enterprise Network Equipment, Worldwide, 1Q13 Update, Naresh Singh, et al, May 23, 2013.

המקור: חברת McAfee
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
חברת McAfee
אריקה קולמן, 408-346-5624
erica_coleman@mcafee.com
או
פירמת Zeno Group
גרג ווד, 650-801-7958
greg.wood@zenogroup.com