הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
תרו

חברת תרו מינתה את פרופסור דב פקלמן למועצת המנהלים; יחליף את הסמוך שאה

הותורן, ניו יורק--(BUSINESS WIRE)-- חברת תרו תעשייה רוקחית ("תרו", Pink Sheets: TAROF) הודיעה היום כי מר הסמוך שאה התפטר ממועצת המנהלים של תרו (להלן "המועצה"), מסיבות אישיות. ההתפטרות בתוקף החל מ-22 באוגוסט 2011, ואת מקומו של מר שאה ימלא, עד לאסיפה הכללית השנתית הבאה של בעלי המניות, פרופסור דב פקלמן.

8/9/2011 01:00
מר שאה החל לכהן כחבר במועצה של תרו בספטמבר 2010 והיה חבר בוועדת הביקורת של תרו. מר דיליפ שנגווי, יו"ר תרו, אמר כי "אני מבקש להודות למר שאה, בשם מועצת המנהלים, על תרומתו החשובה להצלחת תרו מאז שמועצת המנהלים החדשה החלה לפעול, בחודש ספטמבר האחרון". מר שנגווי הוסיף כי "אנו שמחים שפרופסור פקלמן הסכים להשלים את תקופת כהונתו של שאה במועצה של תרו ולשמש כחבר בוועדת הביקורת, משום שאנו מאמינים שהוא יספק נקודת מבט חשובה על פעילותה של תרו מכאן ולהבא".
פרופסור פקלמן מכהן כיום כיו"ר חברת Atera Networks, וגילון השקעות (TASE: GILN), וכן כדירקטור ותיק בחברת מכתשים אגן תעשיות (TASE: MAIN). הוא מרצה בבית ספר אריסון למנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה, מכהן כחבר במועצת המנהלים של המרכז ומשמש כיו"ר הזרוע הכלכלית של המרכז. פרופסור פקלמן כיהן כיועץ בכיר לטבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NASDAQ: TEVA) משנת 1985 עד שנת 2008, וכן הקים וניהל את החברה הישראלית המובילה לייעוץ ניהולי, P.O.C.. פרופסור פקלמן כיהן כחבר במועצות המנהלים של כמה חברות תעשייתיות גדולות, ובכלל זה כור תעשיות (TASE: KOR). פרופסור פקלמן מכהן כחבר גם בוועדה המייעצת של בנק ישראל. הוא בעל תואר Ph.D. מאוניברסיטת שיקאגו ותואר B.S. מהטכניון, מכון טכנולוגי לישראל. פרופסור פקלמן פרסם פרסומים שונים על מגוון היבטים בפעילות העסקית.
תרו תעשייה רוקחית היא חברת פרמצבטיקה מדעית ורב-לאומית שנותנת מענה לצרכי הלקוחות באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים רפואיים באיכות הגבוהה ביותר. פרטים נוספים על חברת תרו תעשייה רוקחית אפשר למצוא באתר האינטרנט של תרו, בכתובת www.taro.com.
הצהרת הסרת חבות
הצהרות מסוימות בהודעה זו לעיתונות הן הצהרות ביחס לעתיד כמשמעותן בחוק Private Securities Litigation Reform Act משנת 1995. הצהרות אלה כוללות, בין השאר, הצהרות שאינן מתארות עובדות היסטוריות והצהרות שמפנות אל או מתייחסות לאירועים או נסיבות שבתרו "מעריכים", "מאמינים" או "מצפים" שיתרחשו, או ביטויים דומים. למרות שבתרו מאמינים שהציפיות שמשקפות הצהרות אלה ביחס לעתיד מבוססות על הנחות סבירות, הרי שאין שום ערובה כי ציפיות אלה יתממשו. הגורמים שעלולים להוביל לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות כוללים תנאים כלכליים מקומיים ובינלאומיים, תנאים בענף ובשוק, שינויים במצבה הכספי של תרו, תביעות שיגישו גורמים כלשהם לבתי משפט כלשהם בישראל, בארה"ב או בכל מדינה אחרת שבה פועלת תרו, צעדים רגולטוריים ומשפטיים במדינות שבהן פועלת תרו, וסיכונים נוספים שמפורטים בדוחות שמגישה תרו מעת לעת לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), ובכלל זה הדוחות השנתיים של תרו שמוגשים כ-Form 20-F. הצהרות ביחס לעתיד נכונות אך ורק למועד שבו פורסמו. תרו אינה מקבלת על עצמה שום מחויבות לעדכן, לשנות או לתקן הצהרות ביחס לעתיד, בין בעקבות מידע חדש ובין בעקבות התפתחויות נוספות או כל סיבה אחרת.
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
חברת תרו תעשייה רוקחית
וויליאם ג'יי. קוט,
סגן נשיא וחשב
914-345-9001
William.Coote@taro.com
המקור: חברת תרו תעשייה רוקחית