הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
SES

חברת SES מצטרפת למאבק באבולה

11/11/2014 12:20
לוקסמבורג ואקרה, גאנה--(BUSINESS WIRE)—חברת אס.אי.אס (NYSE Paris:SESG) (LuxX:SESG) השיקה בצי הלוויינים שלה ערוץ חינוכי המתמקד באבולה. את שידורי הערוץ ניתן יהיה לקלוט ברחבי מערב אפריקה. הערוץ, ששמו “Fight Ebola” ("היאבקו באבולה") יהיה זמין לצופים בערוצי טלוויזיה פתוחים ולא מוצפנים, כמו גם למנויים לשידורי טלוויזיה בתשלום. את תכניו של הערוץ ישדרו הלוויינים ASTRA 2F הממוקם ב-28.2 מעלות מזרח ו-SES-5 הממוקם ב-5 מעלות מזרח ומטרתו תהיה להקנות לאוכלוסיית האזורים הפגועים ידע באשר לטיבה של המחלה, לסכנותיה ולדרכים להיאבק בה.

כיום, אנו עדים להתפרצות האבולה החמורה ביותר בהיסטוריה בחלקים ממערב אפריקה.

המסר המרכזי של הערוץ מדגיש את התפשטות האבולה ואת ההכרח של פרטים, משפחות וקהילות שלמות להתגונן בפניה. מטרתו של “Fight Ebola” היא לבסס הבנה לגבי המחלה על ידי שידור תכנים חינוכיים ועובדתיים.

איבראהימה גימבה-סאידו, סמנכ"ל מסחר באפריקה ב-SES, ציין: "באמצעות הערוץ אנו מקווים להעמיק את חינוך האנשים. רבים אינם מבינים את המחלה הזו ולכן נמנעים באורח טראגי מפנייה לטיפול הרפואי לו הם זקוקים. “Fight Ebola” משדר את תכניו למיליוני אנשים שצריכים לדעת מהם הסיכונים הנלווים לאבולה. תכני הערוץ מופקים ממספר רב של מקורות הנתמכים מטעם משרד הבריאות של לוקסמבורג".

תכני הערוץ השונים ייתרמו באדיבותם של אמצעי תקשורת בין-לאומיים רבים, ארגוני סיוע וארגונים נוספים, כגון קרן יוניצ"ף, רופאים ללא גבולות (MSF) ו-End Ebola Now.

לוח השידורים של הערוץ כולל גם חסויות וטיזרים בכיכובם של שחקני כדורגל מהפרמייר ליג הבריטית שמוצאם ממערב אפריקה, כגון דידייה דרוגבה וג'ון אובי מיקל ממועדון הכדורגל צ'לסי, סמואל אטו וכריסטיאן אטסו ממועדון הכדורגל אברטון, פיטר אודמווינגי ממועדון הכדורגל סטוק סיטי ועמנואל אדבאיור מקבוצת הכדורגל טוטנהאם הוטספר.

שידורי “Fight Ebola” בלווין ASTRA 2F ייקלטו במשיב (טרסנפונדר) מספר 2,520, בתדר קליטה 11595 מגה-הרץ, בקיטוב לינארי-אנכי, באפנון DVB-S2 QPSK, ב-FEC: 5/6 וב-SR (קצב סימבולים) של 30 מגה-סימבול לשנייה. שידורי הערוץ בלווין SES-5 הממוקם ב-5 מעלות מזרח, ייקלטו במשיב מספר 4,971, בקיטוב לינארי-אופקי, בתדר קליטה 12302 מגה-הרץ, באפנון DVB-S2 QPSK,         ב-FEC: 3/4 וב-SR של 30 מגה-סימבול לשנייה. שידורי “Fight Ebola” זמינים גם באתרים www.ses.com ו-www.youtube.com ובעמוד הפייסבוק של הערוץ, בכתובת https://www.facebook.com/FightEbolaTV.

אודות SES

SES  היא מובילה עולמית בתחום הפעלת הלוויינים, המחזיקה בצי של יותר מ-50 לוויינים הנעים במסלול גיאוסטציונרי. החברה מספקת שירותי תקשורת לוויינית לערוצי שידור, לספקי תוכן ושירותי אינטרנט, למפעילי רשתות תקשורת סלולריות ונייחות וכן לארגונים עסקיים וממשלתיים ברחבי העולם.

SES  דוגלת בקשרים עסקיים ממושכים, בשירות באיכות גבוהה ובמצוינות בתעשיית השידור. צוותיה האזוריים של החברה מתאפיינים בגיוון תרבותי, ממוקמים בכל רחבי הגלובוס ופועלים בצמידות ללקוחות כדי לענות על דרישותיהם הספציפיות בכל הנוגע לשירות ולרוחב פס לווייני.

לחברת אס.אי אס (NYSE Paris:SESG) (LuxX:SES) בעלות משותפת בחברות Ciel מקנדה ו- QuetzSat  ממקסיקו, בנוסף לשותפות אסטרטגית בחברת ההזנק O3b Networks שעוסקת בתשתיות לוויין. פרטים נוספים באתר האינטרנט בכתובת   www.ses.com

עקבו אחרינו ב:

טוויטר: https://twitter.com/SES_Satellites

פייסבוק: https://www.facebook.com/SES.YourSatelliteCompany

יוטיוב: http://www.youtube.com/SESVideoChannel

בלוג: http://en.ses.com/4243715/blog

תמונות וסרטונים מופיעים בקישור הבא: http://www.ses.com/4245221/library

המקור: SES

לצפייה בהודעה בשפת המקור

http://www.businesswire.com/news/home/20141110005379/en

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Markus Payer
Corporate Communications
Tel: +352 710 725 500
Markus.Payer@ses.com