הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
unitedprint.com SE

חברת Unitedprint מכריזה על קמפיין מוצרים

טכנולוגיות דפוס תמונה, טקסטיל ופרסום יתווספו במהלך השנה

14/9/2014 11:00
רדבויל, גרמניה—(BUSINESS WIRE)—במהלך השבועות והחודשים הקרובים תשיק חברת Unitedprint מקבץ ראשוני של שמונה קווי מוצר (בתחומי הצילום, הטקסטיל, הפרסום, הגסטרונומיה, הציוד המשרדי ושירותי הפרסום והאינטרנט) בהם נכללים מעל ל-100 מוצרים חדשים, בפורטלים המקוונים שלה  www.easyprint.co.uk, www.print24.co.uk, www.unitedprint.co.uk, www.getprint.co.uk ו-www.printwhat.co.uk.

קווי המוצרים החדשים ישלימו וירחיבו את תיק המוצרים הקיים (הכולל מוצרי דפוס קלאסיים כגון פליירים, כרטיסי ביקור וגלויות) ויוסיפו מוצרים באיכות גבוהה כגון הדפסי תמונות, ספרי תמונות, לוח שנה מודפס, כרטיסי פלסטיק וספרים (בכריכה רכה או קשה) כמו גם חולצות טריקו, חולצות פולו ותיקים. בין מוצרי הפרסום החדשים ניתן למצוא דוכני תצוגה, שלטי תצוגה ובאנרים כמו גם תחתיות בירה, כוסות שתייה ותפריטי שתייה/אוכל לתעשיית ההסעדה. בעתיד יתווסף מבחר מקיף של מוצרי קידום מכירות שישלימו את מגוון המוצרים כגון עטים, מחזיקי מפתחות ו-USB, פנקסים, קופסאות כרטיסי ביקור וערכות פתקים נדבקים. בנוסף, שירותי אינטרנט כגון בניית דפי בית, אפליקציות, ושיווק בדואר אלקטרוני ישרתו את המגזר העסקי הדיגיטלי החדשני.

בפרט החנויות השותפות העתידיות המשתייכות למותג הקבוצה USS- United Shop Services יפיקו תועלת מההרחבה המשמעותית של תיק המוצרים ויוכלו עקב כך לשפר באופן ניכר את כוח המשיכה שלהם כספקיות ווב-לדפוס חשובות.

Unitedprint.com SE, על שלל מותגיה – print24, easyprint, unitedprint, firstprint, getprint, ו printwhat, היא בין המובילות העולמיות בתחום ההדפסה המקוונת. החברה מציעה ללקוחותיה עלונים באיכות גבוהה, פוסטרים, גלויות, חוברות, כרטיסי ביקור נייר מכתבים ועוד, זמן משלוח קצר ומחירים נמוכים. לחברה מעל 700 עובדים הפועלים מסביב לשעון באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר על שטח ייצור של מעל 10 אלף מ"ר, והיא פרושה ב 26 מדינות בכל רחבי העולם – אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קנדה, סין, צ'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, שוויץ, בריטניה וארצות הברית.

המקור: unitedprint.com SE

גלריית תמונות ומולטימדיה

תמונה

תפריט למוצר חדש בפורטל ההדפסה המקוונת של unitedprint.com (תמונה: Business Wire)

לוגו

לצפייה בהודעה בשפת המקור

http://www.businesswire.com/news/home/20140912005115/en

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
unitedprint.com SE
Maria Lehmann, 0049 (0)351 / 27225388
presse@unitedprint.com