הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Taro Pharma

חברת תרו דוחה את האסיפות של בעלי המניות לגבי המיזוג המוצע עם Sun Pharma

15/11/2012 12:00
הותורן, ניו יורק--(BUSINESS WIRE)-- חברת תרו תעשייה רוקחית ("תרו", NYSE: TARO) הודיעה היום על דחיית האסיפה הכללית שלא מן המניין של בעלי המניות והאסיפה הקבוצתית של בעלי המניות הרגילות, שנקבעו במקור ל-6 בדצמבר 2012, על מנת לשקול את המיזוג המוצע של תרו עם חברה בת של Sun Pharmaceutical Industries (“Sun Pharma,” Reuters: SUN.BO, Bloomberg: SUNP IN, NSE: SUNPHARMA, BSE: 524715). תרו תקבע תאריך חדש לאסיפות שנדחו ותשלח לבעלי המניות שלה הודעה נוספת ביחד עם כתבי ההצבעה.

 

אודות תרו

תרו תעשייה רוקחית היא חברת פרמצבטיקה מדעית ורב-לאומית שנותנת מענה לצרכי הלקוחות באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים רפואיים באיכות הגבוהה ביותר. פרטים נוספים על חברת תרו תעשייה רוקחית אפשר למצוא באתר האינטרנט של תרו, בכתובת www.taro.com.

 

הצהרת הסרת חבות

הצהרות מסוימות בהודעה זו לעיתונות הן הצהרות ביחס לעתיד כמשמעותן בחוק Private Securities Litigation Reform Act משנת 1995. הצהרות אלה כוללות, בין השאר, הצהרות שאינן מתארות עובדות היסטוריות והצהרות שמפנות אל או מתייחסות לאירועים או נסיבות שהחברה "מעריכה", "מאמינה" או "מצפה" שיתרחשו, או ביטויים דומים. ההצהרות ביחס לעתיד בהודעה זו לעיתונות מבוססות על הציפיות הנוכחיות של תרו ונכונות אך ורק לתאריך של הודעה זו לעיתונות. הן כרוכות בסיכונים וחוסר ודאות והתוצאות בפועל עשויות להיות שונות באופן משמעותי מהמצוין בהצהרות ביחס לעתיד או מהמשתמע מהן. החברה אינה מקבלת על עצמה שום מחויבות לעדכן, לשנות או לתקן הצהרות ביחס לעתיד, בין בעקבות מידע חדש ובין בעקבות התפתחויות נוספות או תוצאתיות או מכל סיבה אחרת, למעט כמתחייב בחוק.

 

המקור: חברת תרו תעשייה רוקחית

 
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
חברת תרו תעשייה רוקחית

וויליאם ג'יי. קוט,
סגן נשיא וחשב
914-345-9001
William.Coote@taro.com