הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של
ILSI-ביומד ישראל 2010

חידושים טכנולוגיים 'חמים', השמות המובילים בתעשייה והרבה עסקים - במרכז שבוע ILSI-ביומד ישראל 2010

האירוע השנתי הגדול ביותר בתעשיית הביומד הישראלית, שייערך בין 14-16 ביוני 2009 בת"א, הוא כיום כנס מדעי החיים הגדול ביותר מחוץ לארה"ב. יקחו בו חלק השמות הגדולים ביותר בעולם מענפי הביוטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי. בהמשך למסורת השנים שעברו ייתן האירוע גם השנה במה מרכזית וחשיפה ראשונה ל-60 חברות סטארט-אפ ישראליות

18/3/2010 09:00
על רקע ההתאוששות בשווקים הגלובליים והפריחה לה זוכה תעשיית מדעי החיים, ייערך ביוני 2010 בתל-אביב  "ILSI-ביומד ישראל 2010" - כנס בינלאומי בו יקחו חלק השמות הגדולים (והחמים) ביותר בעולם מענפי הביוטכנולוגיה, התרופות והמכשור הרפואי.
באירוע, שנחשב כיום למפגש מדעי החיים הגדול ביותר מחוץ לארה"ב, יושם דגש על היבטים עסקיים-מעשיים של אחת התעשיות המתקדמות, והיותר מצליחות כיום בישראל. השנה יושם הדגש במיוחד על שווקי הקרדיולוגיה, חיסונים, אונקולוגיה, "טיפול תאי", תרופות אישיות, ומחלות מטאבוליות. את הכנס, שיחבר בין מדע, טכנולוגיה ותעשייה, תלווה תערוכה שתכלול את חידושי הביוטכנולוגיה והמיכשור הרפואי. בהמשך למסורת השנים שעברו ייתן האירוע גם השנה במה מרכזית וחשיפה לכ-60 חברות סטארט-אפ ישראליות.
מארגני האירוע, איגוד מדעי החיים הישראלי - ILSI - וחברת "כנס", מעריכים כי בין כ-7000 המשתתפים הצפויים - מנכ"לים ובכירי חברות הביו-פארמה והמיכשור הרפואי, מדענים וחוקרים, יזמים, מעצבי דעת קהל בתחום, מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים  - יהיו גם למעלה מ-1,000 אורחים מחו"ל. ההערכה מתבססת על נתוני 2009, שנה קשה יחסית לכנסים בינלאומיים, בה השתתפו באירוע כ-6000 איש שקיימו מעל 2500 פגישות אחד על אחד, בינהם כ-800 מבקרים מ-35 מדינות.
יו"רים הוועדה המארגנת הם: רותי אלון, שותפה בכירה בקרן ההון סיכון פיטנגו, ויו"ר איגוד מדעי החיים הישראלי, וישראל מקוב, נשיא ומנכ"ל טבע לשעבר, המשמש כיום כיו"ר חברת גיוון אימג'ינג. "על רקע שנה של תהפוכות רגולטוריות, פוליטיות וכלכליות אנו רואים ב'שבוע ביומד' הזדמנות להפגש, לחדש קשרים, ליצור חדשים, לעשות עסקים וללמוד מהשמות הגדולים על עתיד התעשייה", אומרת אלון.
"המשקיעים, מנהלי הפיתוח העסקי והמשלחות העסקיות שיגיעו מחו"ל יזכו לפגוש כאן את החברות הבשלות ביותר בתעשייה המקומית. אני בהחלט גם מאמין שהטכנולוגיות החדשות והאינטראקציה בין החברות המציגות לאלפי המבקרים - ייצרו מינוף נוסף לתעשייה המקומית," אומר מקוב.
שבוע "ILSI- ביומד ישראל 2010"  ייערך בין ה-14 ל-16 ביוני בדיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.
אתר האירוע: http://www.kenes.com/biomed
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
נחום דוניצה, עינת אהרונסון, דוניצה תקשורת - 03.5167336
http://www.donitza.co.il