הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Eppendorf

אפנדורף מודיעה על השקת ה- BioFlo® 320 מערכת חדשה לבקרת תהליכים ביולוגיים בקנה מידה קטן

20/1/2015 03:10
אנפילד, קונטיקט --(BUSINESS WIRE)-- ה-BioFlo 320 מסמלת צעד משמעותי לעבר העתיד עבור אפנדורף, חברה המייצרת ציוד ומכשור לתהליכים ביולוגיים. בין מאפייניה החדשים של המערכת נמנים גמישות בשימוש במיכלים המתאימים לעיקור או במיכלים לשימוש חד פעמי, חיישנים חכמים ורשת לתקשורת IP לבקרה רב-יחידתית. מאפיינים אלה מייחדים את ה-BioFlo 320  כבחירת הפרימיום החדשה בשוק הציוד המיועד לתהליכים ביולוגיים בקנה מידה קטן.

ה-BioFlo 320 מותאמת לתרביות תאים ולתרביות מיקרוביאליות, לתהליכי גימלון (scale-up)  ו-scale-down וכן לתהליכי ייצור מנתיים, מנתיים-מוזנים (חצי רציפים) ורציפים. בשל כך, היא עונה לצרכים המשתנים ללא הרף של כל הסגמנטים בתעשיות הביוטק והפרמצבטיקה. כמו כן, מציעה המערכת גמישות, בקרה טובה יותר ופונקציונליות מירבית לצד חיסכון בשטח מעבדה יקר, אותו תופסות מערכות דומות.

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף

www.eppendorf.com

אודות אפנדורף

אפנדורף היא חברה מובילה בתחום מדעי החיים המפתחת ומוכרת מכשור, ציוד מתכלה ושירותים לטיפול בנוזלים, בדגימות ובתאים במעבדות בכל רחבי העולם. היצע המוצרים של החברה כולל פיפטורים ומערכות לפיפטור אוטומטי, דיספנסרים, צנטריפוגות, מיקסרים, ספקטרומטרים וציוד לאמפליפיקציה של DNA לצד מקפיאים בטמפרטורות אולטרה-נמוכות, פרמנטורים, ביוריאקטורים, אינקובטורים בסביבת CO2, שייקרים ומערכות למניפולציה על תאים. במסגרת הציוד המתכלה אותו החברה מפתחת ומוכרת, משלימים קצוות לפיפטות, מבחנות ניסוי, מיקרופלייטים וביוריאקטורים לשימוש חד פעמי את היצע המוצרים המתאפיין באיכות פרימיום.

מוצריה של אפנדורף זוכים לשימוש נרחב בעיקר במעבדות מחקר אקדמיות ומסחריות, בחברות לייצור תרופות, בחברות ביו-טכנולוגיות ובתעשיות הכימיה והמזון. המוצרים מיועדים גם לשימוש במעבדות קליניות, במעבדות לאנליזה קלינית וסביבתית, במעבדות פורנזיות ובמעבדות תעשייתיות העוסקות באנליזה תהליכית, בייצור ובהבטחת איכות.

אפנדורף נוסדה בהמבורג שבגרמניה ב-1945 ומעסיקה כיום כ-2,800 עובדים ברחבי העולם. עוד מחזיקה אפנדורף בחברות בת ב-25 מדינות ומיוצגת על ידי מפיצים בכל השווקים האחרים.

Eppendorf® והלוגו של אפנדורף הינם סימני מסחר רשומים של Eppendorf AG, גרמניה. BioFlo® הינו סימן מסחרי רשום של Eppendorf, Inc., USA, ארה"ב. פטנטים בעיצוב רשומים באתר www.eppendorf.com/ip.

תמונות ומולטימדיה זמינים באתר:

 http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51013897&lang=en

המקור: Eppendorf

גלריית תמונות חכמה

תמונה: BioFlo® 320 Bench Scale Bioprocess Control Station (תמונה Business Wire)


לצפייה בהודעה בשפת המקור

http://www.businesswire.com/news/home/20150120005007/en

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Eppendorf
Thomas A. Burke, 1-860-253-6669
burke.t@eppendorf.com
www.eppendorf.com