הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Taro Pharma

תרו מודיעה על התוצאות של האסיפה הכללית של בעלי המניות

25/12/2014 12:10
הותורן, ניו יורק (BUSINESS WIRE) - תרו תעשיה רוקחית בע"מ (NYSE: TARO, "תרו") הודיעה שהחברה קיימה את האסיפה השנתית של בעלי המניות ב-22 דצמבר, 2014, במשרדי מיתר ליקוורניק גבע לשם טל, הממוקמים ברחוב אבא הילל 16, בקומת הגלריה, רמת גן. ("האסיפה הכללית").

באסיפה הכללית אושרו ההחלטות הבאות (i) חמישה דירקטורים (Dilip Shanghvi, Kal Sundaram, Sudhir Valia, James Kedrowski ו- Dov Pekelman) נבחרו מחדש למועצת המנהלים לשרת עד האסיפה הכללית הבאה של בעלי המניות, ו- (ii) זיו האפט, משרד רואה חשבון החבר ב-BDO  (ישראל), מונה כמבקר עצמאי של החברה עד האסיפה הכללית הבאה של בעלי המניות של החברה וועדת הביקורת של החברה ומועצת המנהלים הוסמכו לתקן את תשלומי הגמול, בהתאם להיקף ולסוג השירות שלהם.

אודות תרו

תרו תעשיה רוקחית בע"מ היא חברת תרופות מחקרית בינלאומית, הנותנת מענה לצרכי הלקוחות באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים רפואיים באיכות הגבוהה ביותר. פרטים נוספים על חברת תרו תעשייה רוקחית אפשר למצוא באתר האינטרנט של תרו, בכתובת www.taro.com

המקור: Taro Pharmaceutical Industries Ltd.

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Taro Pharmaceutical Industries Ltd.
William J. Coote, 914-345-9001
William.Coote@taro.com