הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
אי.טי.ויו מדיקל

אי.טי.ויו מדיקל: קבלת אישור הרגולטור בקנדה לשיווק ולמכירת מכשיר ה- ™TVT

חברת CardioMed Supplies Inc תשווק באופן בלעדי את מכשיר החברה ה- ™TVT

24/11/2011 09:50
אי. טי. ויו מדיקל, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ועוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מכשור רפואי בתחום הפיסיולוגיה הנשימתית, הודיעה היום על קבלת היתר שלטונות הבריאות הקנדיים לשיווק ולמכירת מכשיר ה- TVT™ בקנדה. באוקטובר חתמה על הסכם הפצה עם מפיץ קנדי, CardioMed Supplies Inc. במסגרת ההסכם ובכפוף להסכמה על תוכנית הפצה ע"י החברה, תשווק חברת CardioMed Supplies Inc באופן בלעדי את מכשיר החברה ה- ™TVT המשמש לניתור רציף של דרכי הנשימה העליונות, בין היתר לניטור מיקום חסם סימפון במהלך ביצוע פרוצדורות ניתוחיות של בית החזה בחדרי ניתוח ולניטור פרוצדורת פיום קנה ביחידות טיפול נמרץ, במדינות קנדה וברמודה.

לדברי ביל אדלמן, מנכ"ל החברה: " אנו שמחים על קבלת האישור הרגולטיבי בקנדה, אשר מכסה את כל משפחת מוצרי ה- TVT™ של החברה. קבלת אישור זה לשיווק מוצרי החברה מהוה חלק מהאסטרטגיה המתמשכת להשגת אישורים רגולטורים שבשווקים משמעותיים עבור המוצרים החדשניים שלנו לשימוש חד-פעמי המשלבים יכולת שליטה בדרכי הנשימה עם יכולת ויזואליזציה ברזולוציה גבוהה המיועדים לשימוש בניתוחים חזה מורכבים הדורשים בידוד והנשמת ריאה אחת בלבד. אנו מצפים לכניסה מיידית לשוק הקנדי באמצעות המפיץ הקנדי שלנו".


אודות CardioMed Supplies:
כפי שנמסר לחברה, CardioMed החלה פעילותה בשנת 1978 והינה ספקית קנדית מובילה של מכשירים רפואיים מתכלים המשמשים לניתוחי לב-חזה, הרדמה, טיפול נמרץ, דיאליזה, אונקולוגיה ותחומים אחרים. CardioMed בעלת מוניטין בזכות מחקר ועיצוב הנחשבים כחדשניים תוך שימוש בחומרים אייכותיים ותשומת לב לצרכים המשתנים של הרופאים, האחיות והחולים. לחברה שותפויות עם יצרנים אמריקאים ואירופאים מובילים בניהם Nipro Medical Corporation, ICU Medical Inc, להפצת מגוון רחב של מוצרים אשר משלימים את קו המוצרים של החברה.


אודות אי.טי.ויו מדיקל:
אי.טי.ויו מדיקל פיתחה, משווקת ומוכרת את ה- TVT מוצר המיועד לאינטובציה (צנרור) וניטור דרכי נשימה עליונות. בידי החברה אישור מה- FDA לשיווק ולמכירה של מוצריה בארה"ב, אישור מה- CE לשיווק ומכירת מוצריה באירופה ואמ"ר.


מידע צופה פני עתיד
הערכות החברה הכלולות בפרסום זה, לרבות בדבר היקף פעילותה הצפוי של החברה, מהוות מידע צופה פני עתיד כהגדרת מונח זה בחוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968 ואין כל וודאות, כי מידע כאמור יתממש. הערכות החברה מבוססות על הנחות עסקיות, ניסיון העבר ומידע מקצועי. הערכות אלה עלולות שלא להתממש, כולן או בחלקן, או להתממש בצורה שונה באופן מהותי מכפי שנצפה על ידי החברה, וזאת מטעמים שונים, לרבות שינוי במגמות שוק, תחרות, מצב כלכלי גלובלי או מקומי, ושינויים ברגולציה.

תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
מורן מאיר-ברס
קשרי משקיעים בע"מ
טל: 03-5167620
מייל: moran@km-ir.co.il
אתר: www.km-ir.co.il