הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
unitedprint.com SE

מאחורי הקלעים של רשת חנויות הדפוס המקוון המודרנית ביותר באירופה

20/3/2014 12:00
 

רדבויל, גרמניה – (Business Wire) – הצוות של unitedprint מציג בסרטון וידאו את הגרסה שלו לשיר בעל הפרסום העולמי של פארל וויליאמס "Happy". הוידאו העליז בן ארבע דקות מספק הצצה מלהיבה אל הסביבה השמחה של מאחורי הקלעים של אחת מרשתות חנויות הדפוס המקוון מהמצליחות באירופה.

 Unitedprint.com SE, על שלל מותגיה – print24, easyprint, unitedprint, firstprint, getprint, ו printwhat, היא בין המובילות העולמיות בתחום ההדפסה המקוונת. החברה מציעה ללקוחותיה עלונים באיכות גבוהה, פוסטרים, גלויות, חוברות, כרטיסי ביקור נייר מכתבים ועוד, זמן משלוח קצר ומחירים נמוכים. לחברה מעל 700 עובדים הפועלים מסביב לשעון באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר על שטח ייצור של מעל 10 אלף מ"ר, והיא פרושה ב 26 מדינות בכל רחבי העולם – אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קנדה, סין, צ'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, שוויץ, בריטניה וארצות הברית.

המקור: unitedprint.com SE
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר

unitedprint.com SE
Maria Lehmann
Tel. +49-351-27225388
Fax +49-351-65633500
maria.lehmann@unitedprint.com
http://www.unitedprint.com/