הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Warner Bros

חברת Warner Bros פורסת את אסטרטגיית התוכן בכנס משקיעי טיים וורנר

תחומי ההתמקדות כוללים הגברת הפקות קולנוע וטלוויזיה, הנפקת זיכיונות גלובליים, הפקות כבלים ופרמיום, הרחבת תוכן הילדים והתרחבות בינלאומית שלושה סרטי "חיות הפלא", עשרה סרטי קומיקס מבית DC ושלושה סרטי "לגו" אושרו

19/10/2014 01:10
בורבנק, קליפורניה—(BUSINESS WIRE)--בפגישת משקיעי טיים וורנר שנערכה ב-15 באוקטובר, התווה מנכ"ל ויו"ר האחים וורנר, קווין צ'וצ'יהרה, תכנית אסטרטגיית תוכן אגרסיבית לאולפן שמטרתה הגדלת הרווחים ו"שימת דגש כפול ומכופל על תוכן יוצא מן הכלל, עבודה עם הכישרונות הטובים ביותר ושמירה על התרבות שהופכת את האחים וורנר לחברה נהדרת."

"הביקוש לתוכן וידאו באיכות גבוהה גדל במהירות - בארצות הברית ובעולם – עם היווצרות טכנולוגיות חדשות, פלטפורמות חדשות ומיליוני צרכנים מחוברים חדשים," אמר צ'וצ'יהרה. "ההזדמנות היא עצומה, ואף אולפן לא נמצא בעמדה מתאימה יותר לניצול ההזדמנות מהאחים וורנר."

במהלך הפרזנטציה שלו הודיע צ'ו'ציהרה על התרחבות נועזת של סדרת סרטי הקולנוע הנרחבת  ביותר בתעשייה, שנבנתה סביב הזיכיונות הגדולים והחשובים ביותר בעולם. חברת הסרטים האחים וורנר תפיק שלושה סרטי מותג לגו בארבע השנים הקרובות, כשהיא מתבססת על ההצלחה העצומה של "סרט לגו" השנה (468 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם), ותתחיל עם "Ninjago" ב-2016, בבימויו של צ'רלי בין ובהפקתו של דן לין, רוי לי, פיל לורד וכריס מילר. באטמן יקבל הזדמנות לככב ב"סרט לגו באטמן" ב-2017, בבימויו של כריס מקיי, וסרט ההמשך,"סרט לגו 2", ייצא לאקרנים ב-2018.

האולפן יפיק שלושה סרטים, ב-2016, 2018 וב-2020, המבוססים על סיפורה של מחברת רבי המכר ג'יי. קיי. רולינג בהופעת הבכורה שלה בתסריטאות "חיות הפלא והיכן למצוא אותן". הסיפור מתרחש בעולם הדומה לעולם הכישוף והקסמים המוכר שלה ויכלול יצורים קסומים ודמויות בהשראת ספר הלימוד של בית הספר הוגוורטס בו למד הארי פוטר, ומחברו הבדיוני של הספר, ניוט סקמנדר. "חיות הפלא" יבוים על ידי דיוויד ייטס, שביים את ארבעת סרטי הארי פוטר האחרונים, ויביא יחדיו את צוות הקולנוע ובו דיוויד היימן, ג'יי. קיי. רולינג, סטיב קלובס וליונל ויגרם.

כמו כן, במהלך התרחבות משמעותי של תוכן בידורי ממותגי חברת הקומיקס DC, סרטי האחים וורנר וניו ליין סינמה יפיקו סדרה של לפחות עשרה סרטים - כמו גם סרטי באטמן וסופרמן – מ-2016 עד 2020 שירחיבו עולם אהוב זה של דמויות מוכרות:

• "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק", בבימויו של זאק סניידר (2016)

• "יחידת המתאבדים", בבימויו של דיוויד אייר (2016)

• "וונדר וומן", בכיכובה של גל גדות (2017)

• "ליגת הצדק", בבימויו של זאק סניידר ובכיכובו של בן אפלק, הנרי קביל ואיימי אדמס שחוזרים לגלם את הדמויות (2017)

• "פלאש", בכיכובו של עזרא מילר (2018)

• "אקוומן", בכיכובו של ג'ייסון מומואה (2018)

• "שזאם", (2019)

• "סייבורג", בכיכובו של ריי פישר (2020)

• "גרין לנטרן", (2020)

בתחום הטלוויזיה, חברת הטלוויזיה של האחים וורנר (WBTVG) המובילה הבלתי מעורערת בתעשייה, מפיקה 32 תוכניות עבור חמש רשתות שידור ובעלת לוח שידורים הכולל יותר מ-60 תוכניות המשודרות ברשתות, בכבלים, בהפצה ראשונה ובאנימציה. WBTVG תפתח את המנהיגות שלה בחזיתות רבות, לרבות בכבלים, פלטפורמות פרמיום ותוכניות ילדים וגם תקדם את הפעילויות התקדימיות שלה ב-SVOD והפקות טלוויזיה בינלאומיות ומכירות פורמט.

בין תוכניות האולפן ניתן למצוא את הסדרה המובילה של רשת הטלוויזיה, "המפץ הגדול", והסדרה המובילה בתחום תוכניות הריאליטי "דה ווייס", כמו גם סדרות אהובות כגון "החץ", "פלאש", "גותהאם",  "מקום טוב באמצע", "ממי", "שקרניות קטנות ויפות", "יומני הערפד", זיכיון "הרווק", "המופע של אלן דג'נרס" ורבים אחרים. 

עבור טרנר, "ריזולי ואיילס" סדרת הטלוויזיה של וורנר הורייזון, ו"פשעים חמורים" סדרת הטלוויזיה של האחרים וורנר, הם שניים משלושת הסדרות הראשונות בכל חבילות הבסיס של הכבלים לשנת 2014, והתוכנית מספר 1 ומספר 2, בהתאמה, ב-TNT. לאולפן יש מספר פרויקטים עתידיים בשיתוף עם TNT, כולל הזמנה להפקת פיילוט לסדרת דרמה שעוד לא ניתן לה שם, המתרחשת בעולם הבלתי צפוי של סחר הקוקאין בפלורידה בשנות ה-70 של המאה שעברה, של ג'רי ברוקהיימר, מייקל ביי ומישל אשפורד, וכן סדרת "הטיטאנים" הנמצאת בתהליך פיתוח של התסריטאי זוכה האוסקר, עקיבא גולדסמן, ומארק היימס המבוססת על דמויות הקומיקס של DC.

"הנותרים" בHBO-, הסדרה הראשונה של WBTV לחברת הטלוויזיה האיכותית, סדרה שזכתה לשבחי הביקורת, שודרה לראשונה הקיץ וכבר הוזמנה לעונה שנייה. WBTV גם הפיקו את הפיילוט "ווסוורלד", של המפיקים בפועל ג'יי. ג'יי. אברמס, ג'ונתן נולאן, ג'רי ויינטראוב וליסה ג'וי, ובכיכובם של סר אנתוני הופקינס, אד האריס ואוון רייצ'ל ווד, וכן ישנם עוד מספר פרויקטים נוספים הנמצאים בפיתוח.

חברת האנימציה של האחים וורנר מפיקה סדרה חדשה המבוססת על המותגים האיקוניים של האולפן, כגון "תהיה קול סקובי-דו!" ו-"המופע של טום וג'רי". "הטיטאנים הצעירים" של WBA מדורגת כתכנית מס '1 במשבצת לוח השידורים המקבילה ברשתות הילדים האחרות.

בפעם הראשונה אי פעם, חברת ההפצה הטלוויזיונית העולמית של האחים וורנר הנפיקה רישיון שידור בלעדי למנוי וידאו על פי דרישה (SVOD) לאחת מסדרות הטלוויזיה המצליחות אי פעם, "חברים" של WBTV, לנטפליקס בארה"ב ובקנדה. החל ב-1 בינואר 2015, תהיה למנויי נטפליקס גישה לכל 236 הפרקים של הסדרה, שעדיין מהווה להיט ליניארי עצום בכבלים (Nick at Nite ו-TBS) ובהפצת שידור.

חברת ההפצה הטלוויזיונית העולמית גם מכרה את זכויות SVOD מחוץ לרשת של סדרת הטלוויזיה המצליחה של האחים וורנר, "מבוקש", לנטפליקס בארצות הברית. שלוש העונות הראשונות של הסדרה, שכרגע משודרת ברשת CBS, יהיו זמינות למנויים בסתיו 2015, במקביל לתחילת שידור החברה מחוץ לרשת ב-WGN אמריקה.

שתי עסקאות אלה הן רק הדוגמאות האחרונות לדרך בה הסדרות המצליחות של האולפן  ממשיכות להוות הכנסה שנתית במשך עשרות שנים לאחר תחילת שידורן. כדי להגדיל את ערך ספריית האחים וורנר, WBTVG פיתחה והפיקה מאז 1999  20 סדרות שהגיעו לציון הדרך של 100 פרקים או יגיעו לכך במהלך עונת השידורים  2014-2015.

"באחים וורנר, אנחנו מאוחדים במטרתנו לא רק להמשיך וליצור את תוכן הבידור הטוב ביותר בעולם, אלא לעמוד ולהגיע מעבר ליעדים הפיננסיים שלנו," אמר צ'וצ'יהרה. "אני עובד בחברה כבר מעל ל-20 שנה ואני לא זוכר תקופה שבה הרגשתי יותר בטוח לגבי העתיד שלנו. אנו מחויבים לשמירת ולשיפור המורשת הגדולה של האחים הוורנר, האולפן האיקוני והרווחי ביותר בעולם."

המקור: Warner Bros

 
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Warner Bros.
Jim Noonan, 818/954-5489
Jim.Noonan@warnerbros.com
or
Paul McGuire, 818/954-6152
Paul.McGuire@warnerbros.com