הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Flatirons Solutions

חברת Flatirons מגדילה את הנוכחות הגלובלית שלה ומתרחבת לדובאי

המהלך משקף את המחויבות הגדלה לחברות תעופה ולשותפים במזרח התיכון

26/1/2015 10:00
אירווין, קליפורניה—(BUSINESS WIRE)--חברת Flatirons Solutions מקליפורניה, ספקית פתרונות ניהול מחזור חיי תוכן לתעשיות התעופה, ההוצאה לאור, המוליכים למחצה, השירותים הפיננסיים, שירותי הבריאות ותעשיות עתירות תוכן אחרות, החלה בתהליך פתיחת משרד אזורי בדובאי שבאיחוד האמירויות הערביות. המשרד החדש צפוי להתחיל בעבודתו באמצע 2015 ויספק מכירות מקומיות ושירות לקוחות לחברות התעופה האזוריות ולספקי ה-MRO (תחזוקה, תיקון ושיפוץ) יחד עם שותפי טכנולוגיה ושירות מהאזור העדים לעלייה בביקוש לפתרונות ניהול מחזור חיי תוכן.

"היוזמה שלנו לפתיחת משרד בדובאי בשנת 2015 משקפת את הצמיחה המרשימה ואת ההובלה בתעשייה של חברות תעופה ושל ספקי MRO במזרח התיכון, כמו גם את המחויבות שלנו לתמיכה בשותפים ברחבי העולם", אמר ג'פרי גודט, מנכ"ל חברת Flatirons. "נוכחות מקומית תאפשר לנו לספק תמיכה חיונית והמשכיות הדרושים ללקוחות ולשותפים במזרח התיכון ולתמוך בקשרי עבודה ארוכי טווח באזור."

התרחבות החברה למזרח התיכון מגיעה לאחר המומנטום של שנת 2014 במהלכה נבחר מוצר החברה, CORENA Suite, על ידי קבוצת חברות התעופה LATAM   (חברת התעופה הגדולה בדרום אמריקה), פתיחת משרד בבריטניה להרחבת נוכחות החברה באירופה בנוסף על פעילותה בגרמניה ובמדינות הנורדיות, והרחבת מתקן החברה בקולורדו על מנת להתאימו לגדילת מספר העובדים. השקעה בצוות ובמתקני החברה נעשית לצד הוצאה לשוק של מוצרי CORENA Suite  חדשים שירחיבו את יכולת מתן הפתרונות הנוכחית בתחומים פונקציונליים הכוללים eTaskcards ניידים, תפעולי טיסה הדור הבא, תלת מימד ועוד.

מומחים מוסמכים לפרסום טכני, הנדסת תוכנה, ומומחי תמיכה מאזור דובאי המעוניינים והמזדהים עם תשוקת חברת Flatirons לחדשנות ולשירות לקוחות, מוזמנים ליצור קשר עם החברה דרך חלק ה'קריירה' באתר (http://www.flatironssolutions.com/about/careers/) כדי לקבל מידע וללמוד עוד על אפשרויות תעסוקה בחברה. למועמדים מתאימים מומלץ לשוב ולבדוק את האתר במהלך שנת 2015 שכן משרות חדשות יפורסמו בו לאורך המחצית הראשונה של השנה.

אודות Flatirons Solutions

חברת Flatirons Solutions  (www.flatironssolutions.com) מספקת ייעוץ, טכנולוגיה, ושירותי מיקור חוץ לניהול מחזור חיי תוכן. במשך מעל ל-20 שנה שירתה החברה לקוחות  Fortune 1000 מרחבי העולם בתעשיות התעופה והחלל, הרכב, האלקטרוניקה, השירותים הפיננסיים, הממשלה, הבריאות וההוצאה לאור. השירות המחויב שלה ללקוחות מסייע לארגונים לספק ביעילות את המידע הנכון, בזמן הנכון ולאנשים הנכונים על ידי מינוף תוכן מובנה ומדיה דיגיטלית –  תוך הפיכת התוכן לידע®. ל-Flatirons  משרדים באסיה, הודו, אירופה, קנדה ובארצות הברית, בה נמצא גם המטה הראשי של החברה באירווין, קליפורניה.

המקור: Flatirons Solutions, Inc. 
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Flatirons Solutions, Inc.
Julie Fouque, +1 303-627-6535
Julie.Fouque@flatironssolutions.com