הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
Intuit

Intuit משלימה את רכישת Check

ספקית שירות תשלום החשבונות הסלולרי מצטרפת לקבוצת Consumer Ecosystem בחברת Intuit

17/6/2014 11:20
מאונטיין ויו, קליפורניה—(BUSINESS WIRE)—חברת Intuit Inc (סימול: INTU) הודיעה ​​כי השלימה את רכישת חברת Check, חברה מובילה לניהול חשבונות אישיים בסלולר היושבת בפאלו אלטו, קליפורניה, ומשרתת 10 מיליון משתמשים רשומים.

 

הרכישה, שהוכרזה ב-27 במאי, תשפר את יכולתה של  חברת Intuit להציע תשלומי חשבונות בין עסקים קטנים ומוצרי ניהול פיננסי אישי וכמו כן תיצור הזדמנויות לשמירה, משיכה ושירות לקוחות נוספים.

 

אפליקציית הסלולר המוערכת של Check ממחשבת ומרכזת את תשלומי החשבונות במקום אחד ובכך מפחיתה ממורכבות פעולת התשלום עבור הלקוחות. לקוחותCheck  יכולים לעקוב אחר תשלומים וחשבונות, לקבל התראות על מועדי תשלום או אם יש לצמצם בהוצאות וכן יכולים לשלם חשבונות באופן אוטומטי.

 

העסקה מוערכת בכ-360 מיליון דולר במזומן ובתמורה מותנית.

אודות חברת Intuit

Intuit Inc יוצרת פתרונות ניהול פיננסי ועסקי המפשטים את עסקי הניהול של עסקי קטנים, צרכנים ורואי חשבון. בין מוצריה ושירותיה המובילים נכללים QuickBooks®, Quicken® ו -TurboTax®, המקלים על ניהול עסקים קטנים וחישוב וניהול תלושי שכר, ניהול פיננסי אישי וכן הכנת והגשת דוחות מס.  Mint.com מאפשרת לאנשים לנהל את כספם בצורה חכמה, קלה וחדשנית בעוד Demandforce® מציעה כלי שיווק ותקשורת לעסקים קטנים. ProSeries® ו-Lacerte® הן התוכנות המובילות של Intuit להכנת דוחות מס המיועדות לרואי חשבון מקצועיים.

 

לחברת Intuit, שנוסדה בשנת 1983, היו בשנת הכספים 2013 הכנסות בסך 4.2 מיליארד דולר. לחברה כ-8000 עובדים והיא בעלת משרדים בארה"ב, קנדה, בריטניה, הודו, אוסטרליה ובמקומות נוספים. מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה www.intuit.com.

 

Intuit וכן הלוגו של Intuit, בין השאר, הם סימנים מסחריים ו/או סימני שירותים רשומים של חברת Intuit בארה"ב ובארצות נוספות.

 

הצהרת הסרת חבות

 

הודעה זו מכילה הצהרות הנוגעות לתחזיות עתידיות הכפופות לחוקי ניירות הערך הפדרליים בארה"ב. כל ההצהרות הכלולות בהודעה זו המתייחסות לפעילות, אירועים או התפתחויות אותם צופה חברת Intuit, מאמינה או חושבת כי יתרחשו או עשויים להתרחש בעתיד, הנם בגדר הצהרת תחזית עתידית, ובכלל זה, בפרט, הצהרות בדבר היתרונות האפשריים של העסקאות המדוברות לחברת Intuit, צפי, יכולות ואפשרויות הפעולה של החברה לאחר המיזוג, היכולת לספק ללקוחות שירותים ומוצרים חדשים, היכולת לשלב יכולות, היתרונות הצפויים ללקוחות קיימים ולקוחות עתידיים וצפי סגירת העסקה המוצעת. כל הצהרות התחזית מבוססות על דעות והערכות מנהלי Intuit בזמן פרסום ההצהרה והן חשופות לסיכונים וחוסר וודאות העלולים להשפיע מהותית על התוצאות הממשיות ולהביא לתוצאות שונות מאלה להן ציפו בהצהרת התחזית, ביניהם: הסיכון שהעסקה לא תושלם כלל או לא תושלם בתוך פרק הזמן הצפוי; הסיכון שאישורים ממשלתיים לרכישה בתנאיה המוצעים ולוח הזמנים שנקבע לה, לא יוענקו; הסיכון כי היתרונות הצפויים מהרכישה המוצעת לא יתממשו; והסיכון שהפרעה לעסקה עשויה להקשות על שמירת קשרים עם לקוחות, עובדים, שותפים או ספקים. לקבלת מידע בנוגע לסיכונים הקשורים לחברת Intuit, ראו דיון בסיכונים וגורמים אחרים במסמכים שהוגשו מעת לעת על ידי חברת Intuit לרשות לניירות ערך, ובכלל זה טופס K-10 של חברת Intuit לשנה שהסתיימה בתאריך ה-31 ביולי 2013, הזמינים באתר החברה www.intuit.com/about_intuit/investors. תחזיות עתידיות מייצגות את שיקול הדעת של הנהלת חברת Intuit נכון למועד פרסום זה, ו-Intuit מתנערת מכל כוונה או התחייבות לעדכן כל תחזית עתידית.

המקור: Intuit Inc.
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
Intuit Inc.
Investors
Matt Rhodes, 650-944-2536
matthew_rhodes@intuit.com
or
Media
Diane Carlini, 650-944-6251
diane_carlini@intuit.com
or
Holly Perez, 650-944-6482
Holly_perez@intuit.com