הפצת ידיעות עסקיות ברחבי העולם
שירות של
מ.ג.מ. פרסומים בינלאומיים בע"מ
נציגים של BusinessWire
ביוליין אר. אקס

ביוליין אר. אקס. משיקה אפליקציית אייפון חינמית למשקיעים

משקיעים יוכלו להוריד את האפליקציה החדשה בחנות האפליקציות של אפל

23/4/2012 02:40
ביוליין אר. אקס. (נאסד"ק: BLRX; ת"א: ביול), חברה ביופרמצבטית לפיתוח תרופות, הודיעה היום על השקת אפליקציה חדשה לקשרי משקיעים באייפון (iPhone). האפליקציה זמינה ללא תשלום בחנות האפליקציות של אפל או ב- http://bit.ly/I6oKhw.

אפליקציית האייפון לקשרי משקיעים של ביוליין אר. אקס., שנוצרה על ידי theIRapp (www.theirapp.com(, מאפשרת למשתמשים לדפדף בחומרים המיועדים למשקיעי החברה, להתעדכן אודות ביצועי המנייה ולקבל מידע חשוב נוסף אודות המנייה. האפליקציה מאפשרת גישה להודעות לעיתונות, לדיווחים ל- SEC וכן לחומר רקע על החברה ולמצגות חברה. 

פיליפ סרלין, סמנכ"ל הכספים של ביוליין אר. אקס., אמר: "אנו מאוד נרגשים להשיק את אפליקציית קשרי המשקיעים החדשה שלנו. אנו סבורים כי היא תתקבל בברכה על ידי המשקיעים שלנו בארץ ובחו"ל, ותאפשר להם גישה בזמן אמת למידע החשוב ביותר אודות מניית החברה. כחברה דואלית, הנסחרת הן בבורסה בתל אביב והן בנאסד"ק, עם בסיס משקיעים ברחבי העולם, אנו מודעים לחשיבות של גישה מיידית למשקיעים שלנו למידע אודות החברה ואודות המנייה. אפליקציית האייפון שלנו לקשרי משקיעים תהווה כלי הכרחי למשקיעים נוכחיים ועתידיים במעקב אחרי התפתחות החברה."

אודות ביוליין אר. אקס.

ביוליין אר. אקס. הינה חברה מובילה לפיתוח תרופות לצרכים רפואיים קיימים או תרופות שיש להן יתרון על פני מוצרים קיימים. הצנרת של ביוליין אר. אקס. כוללת כיום חמש תרופות בניסויים קליניים: BL-1020 לטיפול בסכיזופרניה, המצויה בניסוי קליני II/III Phase; BL-1040  לטיפול בחולים למניעת שינויים פתולוגיים במבנה הלב לאחר אוטם שריר הלב המצויה בניסוי פיבוטלי עבור רישום לקבלת אישור CE והזכויות עבורה נרכשו על ידי חברת איקריה; BL-5010 עבור הסרה לא כירורגית של נגעי עור השלימה I/II Phase של הניסויים הקליניים; BL-1021 עבור כאב נוירופתי המצויה ב- I Phase של הפיתוח; ו-BL-7040   לטיפול במחלת המעי הדלקתי המתחילה II Phase של ניסויים קליניים. בנוסף, לביוליין אר. אקס. 11 מוצרים בשלבי פיתוח פרה-קליניים עבור מגוון אינדיקציות, כולל מחלות של מערכת העצבים המרכזית, מחלות זיהומיות, מחלות לב ומחלות אוטואימוניות.

המודל העסקי של ביוליין אר. אקס. מבוסס על רכישת תרופות פוטנציאליות, בעיקר מחממות ביוטכנולוגיות וממוסדות אקדמיים בישראל. החברה מבצעת הערכת היתכנות ופיתוח במהלך השלבים הפרה-קליניים והקליניים, עם מימון חלקי ממשרד המדען הראשי. השלב האחרון כולל מכירת הזכויות לחברות פרמצבטיות בינוניות וגדולות לצורך פיתוח קליני מתקדם (Phase III) ולצורך מסחור.

בנוסף, מפעילה ביוליין אר. אקס. תוכנית ייחודית - Early Development Program (EDP) - לפיתוח פרויקטים מחקריים חדשניים בתחילת דרכם עד לשלב קבלת נתונים המאפשרים כניסה לפורטפוליו המוצרים של החברה.

מניות החברה נסחרות בבורסה לני"ע בת"א, וביולי 2011 החלו להיסחר בבורסה הראשית בנאסד"ק באמצעות ADR (American Depositary Receipt).

מידע נוסף ניתן לקבל באתר החברה: www.biolinerx.com

התחזיות וההערכות של החברה בנוגע לפרוייקטים הכלולות בדיווח זה הינן בגדר מידע צופה פני עתיד, כמשמעותו בחוק ניירות ערך, התשכ"ח - 1968. מידע זה אינו ודאי ומבוסס על האינפורמציה הקיימת בידי החברה נכון למועד הדוח. ההערכות המפורטות לעיל, לרבות מועדי תחילתם של הניסויים הקליניים, עשויות שלא להתממש או להתממש באופן חלקי, עם התקדמות שלבי המחקר והפיתוח, בין היתר בשל אי הודאות הגבוהה אשר מאפיינת פעילות של מחקר ופיתוח בכלל ושל תרופות בפרט, לרבות עקב שינויים ברגולציה ואי הודאות לגבי אופן יישומם, עיכובים בלתי צפויים במתן אישורים על ידי הרשויות הרגולטוריות, עיכובים בלתי צפויים בגיוס חולים לניסויים קליניים, עיכובים בלתי צפויים בהכנות לקראת הניסוי, חוסר יעילות מספקת, אי יכולת ייצור, רעילות, סיכון-סיכוי גבוה לעומת הטיפולים הקיימים וכן מידע חדש על קניין רוחני אשר יכול לפגוע בכדאיות הכלכלית של המשך הפיתוח.

 
תוכן הודעה זו בשפת המקור מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחיות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
פרטי קשר
מירב באואר
קשרי משקיעים בע"מ
טל: 03-5167620
meiravb@km-ir.co.il
www.km-ir.co.il